Dnes sú nové veľkokapacitné maštale len pre vyvolených súdruhov, na stavbu treba dotácie a na tie dosiahnu len vyvolení súdruhovia - napríklad súdruh Bodor si postavil maštaľ vlastne hotel Zlatý kľúčik.
Dnes sú nové veľkokapacitné maštale len pre vyvolených súdruhov, na stavbu treba dotácie a na tie dosiahnu len vyvolení súdruhovia - napríklad súdruh Bodor si postavil maštaľ vlastne hotel Zlatý kľúčik.
Francúzsko je proletárska krajina a občas sa človek stretne s proletárskymi podmienkami v hoteloch.
Pán premier je "púťová" atrakcia. Fotky sú dôležité.
:-))) Fico: „My neprepadneme módnym trendom a neustúpime, pokiaľ ide o dovozy poľnohospodárskej produkcie z Ukrajiny. Naďalej platí, že je tu určitý zoznam, nazývame ho sankčný zoznam, určitých produktov, ktoré nemienime dovážať z Ukrajiny,“
Trend je skutočne taký, že EU bude dovážať lacné obilie z Ukrajiny minimálne na kŕmne účely. Ak my nebudeme, skončia naši chovatelia kráv, prasiat, sliepok, husí... a budeme mať lacné mäso, mlieko, maslo, jogurty a vajcia z dovozu. Slovenskí veľkostatkári sa buď naučia pestovať plodiny ktoré má zmysel pestovať, alebo budeme obilím kúriť.
Vyšetrovatelia teraz zisťujú čo sa vlastne stalo.... guľku medzi lopatky, alebo lopatkou medzi guľky.... lebo podľa toho ako sa poskladal to vyzerá na 2. variant.
Tenký ľad sú tvoje bludy panáčik.
Fico za tento rok prešustruje 8 miliárd...takže Matovičovych 20 za 4 roky nie je až tak veľa, navyše vyplatených ako pandemické dotácie a dotácie vysokých cien energií...
My sa máme. Každú chvíľu niečo oslavujeme. Každý mesiac aspoň jedny celonárodné oslavy. :-)))
Hlavnou atrakciou každej celonárodnej oslavy bude - zmŕtvychvstalý Fico. Svedkovia Ficovi sa nahrnú zo všetkých kútov krajiny a budú stavať hrádze...
Budú nové celonádorné oslavy, vystúpi cirkusový medveď ktorého teraz vodia z jednej "púte" na druhú a "stavia všade nové hrádze" a "nenechá si niečo vziať".
Teraz bude čo? Veľká oslava pre veľa papalášov.
Jedny celonárodné oslavy sme mali pred 3 dňami. :-)))
Tvoje starosti o mňa sú zbytočné. Ja mám odpracované za 5-10 priemerných Slovákov. Keby som vyhodil z firmy polovicu ľudí, tak sa nič nestane, len by mi narástol zisk. Namiesto toho prijmem ďalšieho človeka za nemecký plat ...
Úspech povstania a oslobodenie Slovenska vlastnou armádou nebol v záujme Sovietskeho zväzu. Sovieti nechali povstanie "vykrvácať" úmyselne a pravdepodobne sú aj za odovzdaním informácií o plánovaní povstania Nemcom.
Keby dostávali Slováci plácu podľa toho akú odvedú prácu, tak by tu boli státisíce hladujúcich...
Keby sme členom NATO neboli, bolo by to pre Slovensko a jeho občanov lepšie? V čom?
Keď začnú lietať a vybuchovať jadrové hlavice, bude úplne jedno či budeme terčík alebo nie.
Každý, trochu normálny človek chápe, že bezpečnosť Slovenska je v rukách spojencov z NATO. Dovoľuje nám to šetriť miliardy EUR každý rok na armádnych výdavkoch, mať prístup k informáciám aj rozhodovaniu veľmocí.
Ako súčasť NATO sme aj bezpečný priestor pre veľké zahraničné investície a tým máme zabezpečenú aj prosperitu občanov aj štátu.
Ľavica pred voľbami prisľúbila zvýšenie platov štátnych zamestnancov o 10%.
Nie je to diaľnica, je to najväčšia lúpež v dejinách Slovenska, Eurofondy boli, stavebné povolenia boli, mohlo sa stavať takmer zadarmo.
Odporúčame