Ficova cesta R1 je drahšia ako tunel Branisko.
Presnejšie kilometer Ficovej R1 je 2-krát drahší ako kilometer tunela Branisko.
Ficova cesta R1 je drahšia ako tunel Branisko.
Presnejšie kilometer Ficovej R1 je 2-krát drahší ako kilometer tunela Branisko.
Veď on má číslo na Zsuzsovú, načo by mu boli iné čísla :-))
Tou jadrovou apokalypsou a umieraním sa ti vyhráža tvoj milovaný Putin, ak mu nedajú hračku ktorá sa mu páči.
Progresívci si platia profesionálnu armádu. To si leniví gumáci myslíte, že armáda je na váľanie gulí v kasárňach?
Nič nové moja, vidím že u teba všetko po starom. Hladinka ti stúpla, ideš ako píla.
Už vieš kde máš najbližší protiatómový kryt? Ak nie, hľadaj šmudlo.
Malinová je nejaká naspídovaná. Asi jej z toho tepla rýchlo stúpol alkohol do hlavy.
Je vojna na Ukrajine pre Putina a Rusko výhra?
NATO predsa vedelo a varovalo, že Putin napadne Ukrajinu - to len idioti kvákali, že nie, že Putin nikdy, že tí čo tvrdia že Rusi napadnú Ukrajinu by mali byť súdení za šírenie poplašných správ... no hľadaj, ktorí idioti to tu na diskusiách a ktorí politici to vykrikovali.
Tí, ktorí prežijú budú závidieť tým, ktorí v tej jadrovej vojne umrú. To je isté.
Čo to tu zase vypisuješ za sprostosti?
Žiadni Rusi sa neocitli pri Kube, ale Sovieti. Čo sem vyťahuješ historky z čias, kedy ty si ešte nebola na svete a vieš o tom nič. Sovieti nie sú, ani žiadne sféry vplyvu...
Čo to trepeš?
Rusi sa hrajú na nadradených, ktorí majú právo diktovať kto čo smie, či nesmie. Rusi zaútočili na Ukrajinu a okupujú ju a rozprávajú o nejakých sférach vplyvu... a v minulosti to boli Sovieti, ktorí šírili komunizmus po celom svete a podporovali komunistické revolúcie po celom svete a likvidovali demokraciu všade kde
Veď si len potvrdil to, čo som ja tvrdil. Ty nevieš ani čítať?
Žižeka zaujíma to, v čo veríme v dobe, v ktorej sa máločo berie vážne. Neveríme politikom, pretože vieme, že za nimi stoja záujmové skupiny, no napriek tomu ich ideme voliť. Neveríme férovosti súťaže, a predsa jej víťazov oslavujeme tak, akoby uspeli právoplatne. Neveríme v Boha, pretože požadujeme dôkazy pre jeho existenciu, naďalej však chodíme do kostola, prípadne sa hlásime ku kresťanstvu. Teoreticky sme ateistami, prakticky veriacimi.
Peter Takáč, filozof, 06.06.2019
A ty, čo sa tu pletieš, kedy ty nastupuješ do Gazy strieľať deti?
Čo na to hovorí tvoj predseda vlády, minister zahraničných vecí a minister vojny?
Uprednostňovanie svojich je "klientelizmus" = korupcia.
Nie, o tom skutočne politika nie je.
Prevziať záväzky neznamená, že prevzal všetky nároky.
Keď bude kaliňák kradnúť ako doteraz, tak asi na plynovú masku nebudú mať vojaci nárok.
Načo by som si niečo balili? Platím si profesionálnu armádu.
Odporúčame