za svoje.
za svoje.
Janíčko, Slovenská dedina je aj dnes plná Ťapákovcov. Stačí sa pozrieť na výsledky volieb.
Latečkári si platia profesionálnu armádu. Ak profesionálni vojaci nie sú ochotní plniť úlohy, tak nech odídu z armády.
Divadielko pre slaboduchých zakomplexovaných voličov hranola.
Chlieb sa nepestuje, chlieb sa pečie. Zdá sa, že ty si práve z toho latexu vyliezol.
Potrebujeme posilniť aj slovenskú pripravenosť, upozorňuje Čaputová
Jaternica uz zas perli, Putin nikoho nenapadne dobre vie ze na to tito americki hujeri cakaju, vsade maju uz svoje babky nasadene, vsade sa deju "nahody" covid vylietava z jaskyn v statoch blizkych Ruskym hraniciam sa menia vlady na proamericke. Kto je Caputova? Kto bol Kiska? Nikto ich nepoznal a aku funkciu zastavaju. Media Slovakom vymyvaju uspesne mozgi vidime to vsade preto sme teraz v takej prd... li
TDHaVPTDHaVP
25.01.2022
19:33
Samostrelený.
No vidíš, Izrael ničí nemocnice a tvoj premiér žmolká klásky a ani sa proti tomu neozve. K Ukrajine mal ale pri žmolkaní kláskov reči o embargu.
Behanie po poli nie je nie je práca premiéra.
Dnes sú nové veľkokapacitné maštale len pre vyvolených súdruhov, na stavbu treba dotácie a na tie dosiahnu len vyvolení súdruhovia - napríklad súdruh Bodor si postavil maštaľ vlastne hotel Zlatý kľúčik.
Francúzsko je proletárska krajina a občas sa človek stretne s proletárskymi podmienkami v hoteloch.
Pán premier je "púťová" atrakcia. Fotky sú dôležité.
:-))) Fico: „My neprepadneme módnym trendom a neustúpime, pokiaľ ide o dovozy poľnohospodárskej produkcie z Ukrajiny. Naďalej platí, že je tu určitý zoznam, nazývame ho sankčný zoznam, určitých produktov, ktoré nemienime dovážať z Ukrajiny,“
Trend je skutočne taký, že EU bude dovážať lacné obilie z Ukrajiny minimálne na kŕmne účely. Ak my nebudeme, skončia naši chovatelia kráv, prasiat, sliepok, husí... a budeme mať lacné mäso, mlieko, maslo, jogurty a vajcia z dovozu. Slovenskí veľkostatkári sa buď naučia pestovať plodiny ktoré má zmysel pestovať, alebo budeme obilím kúriť.
Vyšetrovatelia teraz zisťujú čo sa vlastne stalo.... guľku medzi lopatky, alebo lopatkou medzi guľky.... lebo podľa toho ako sa poskladal to vyzerá na 2. variant.
Tenký ľad sú tvoje bludy panáčik.
Fico za tento rok prešustruje 8 miliárd...takže Matovičovych 20 za 4 roky nie je až tak veľa, navyše vyplatených ako pandemické dotácie a dotácie vysokých cien energií...
My sa máme. Každú chvíľu niečo oslavujeme. Každý mesiac aspoň jedny celonárodné oslavy. :-)))
Hlavnou atrakciou každej celonárodnej oslavy bude - zmŕtvychvstalý Fico. Svedkovia Ficovi sa nahrnú zo všetkých kútov krajiny a budú stavať hrádze...
Budú nové celonádorné oslavy, vystúpi cirkusový medveď ktorého teraz vodia z jednej "púte" na druhú a "stavia všade nové hrádze" a "nenechá si niečo vziať".
Odporúčame