Zrušenie RTVS a zriadenie novej televízie bude stáť okolo 50 miliónov EUR.
Danko už chce určovať čo bude a nebude nová hlásna trúba koalície vysielať, kto bude nebude redaktorom,... bude to zaujímavé..
Zrušenie RTVS a zriadenie novej televízie bude stáť okolo 50 miliónov EUR.
Danko už chce určovať čo bude a nebude nová hlásna trúba koalície vysielať, kto bude nebude redaktorom,... bude to zaujímavé..
Už prvá fotka je tam klamstvo. Nie je to fotka z rumunskej základne ale z Nemecka z roku 2019.
U.S. Air Force F-16 Fighting Falcons assigned to the 52nd Fighter Wing recently took part in a Show of Forces training event at Spangdahlem Air Base in Germany.
Vyzerá to zaujímavo. Systém rozdeľovania výnosov v ktorom každý dostane podiel z koláča.
Slovenskí poľnohospodári dostávajú z EU zhruba rovnaké dotácie ako poľnohospodári v západnej Európe.
Menej ale dostávajú od vlastnej vlády.
Čo si ty v živote dokázal, že si dovoľuješ znevažovať tých chlapcov, ktorí patria medzi špičku v Európe v tom čo robia a dnes odviedli opäť skvelú reprezentáciu Slovenska?
Čo okrem trollovania si ty v živote dokázal? Tí chlapci čo za nás hrali patria medzi najlepších v Európe.
Skús si prečítať to, čo sem vypisuješ - to sú dementné sprostosti.
Rusi sú okupanti a vrahovia. Rusi okupujú cudziu krajinu a vraždia Ukrajincov v ich domovoch.
pletieš si konšpiráciu s iróniou.
tak, tak, náš jediný ostrieľaný.
Myslíš si, že to skutočne urobí?
Alebo urobí presný opak?
Urobí presný opak. Ako počas minulých vlád bude posielať miliardy príživníkom a do verejnoprávnych médií natlačí dezolátnu lúzu.
Konkrétne zisky ktorých podnikov nám chýbajú?
Slovenské elektrárne s naakumulovanou stratou žiadne zisky nevypláca - a aj budúce zisky použili na dostavbu Mochoviec...
SPP, distribučky platia 60+%zisku štátu a 40% zahraničnému investorovi, eustream je stratový .... neprivatizované bratislavské letisko trvale v strate, cargo trvale v prevádzkovej strate a prežíva len z predaja podstaty - vagónov....
Čo začal? Čo by mal dokončiť?
Slovensko má trvalé ťažké následky po útokoch Fica&co.
Moja, a čo si chcel vlastne povedať?
Veď Pellegrini mal byť lepší. Či?
Vrana k vrane sadá, krivý krivého si našiel.
Minister má nejakú zodpovednosť? Nože ma pouč, kedy niesol naposledy nejaký minister za niečo zodpovednosť.
Ale oni dovolili vedeniu polície robiť výpalníkov aby si vedeli poriadne "zarobiť" ... a za to musí velenie polície zabezpečiť poslušnosť zboru.
aby sa jednalo o zákonnosť a spravodlivosť nesmel by sa do veci miešať minister. Toto je pomsta a zastrašovanie.
Policajtov je veľa. 30% treba pustiť do civilu a zvyšku zvýšiť platy o 15%.
Pluky plukovníkov treba v polícii zredukovať na polovicu.
Odporúčame