Čo by mala Ukrajina urobiť? Mala by kapitulovať, alebo bojovať proti okupantom?
Čo by mala Ukrajina urobiť? Mala by kapitulovať, alebo bojovať proti okupantom?
Ruská propaganda ohlupuje hlavne chudobné vrstvy na ruskom vidieku kde sú mzdy pár stoviek EUR... Ak biednemu alkoholikovi zo vzdialenej gubernie ponúknu plat 1500 EUR a hrdinský pátos protifašistického bojovníka za vlasť :-)) nájde sa v Rusku ešte vždy dostatok "bojovníkov" ktorí odídu bojovať na Ukrajinu. Namiesto platu a hrdinu rodina dostane len vrece krumplí.
13 rokov vlád Smeru zmenilo políciu.
Tatino, ich nezaujíma či bude niečo postavené, ale to, koľko na tej stavbe ukradnú - preto tunelovali tunel s Talianmi.
Koľko si prilepšil: Minister (napr. Matúš Šutaj Eštok):
základná mzda 4 590 €,
paušálne náhrady 4 042 € (doteraz 971 €)
spolu 8 632 € z toho 4042 nezdanených.
a toto zamestnáva ministra vnútra - pomsta a zastrašovanie.
Minister vnútra bojuje proti nejakým Čurillovcom... nestará sa o PZ ale len o pomstu a zastrašovanie neposlušných.
Časy sa vrátili späť a vedenie polície sa opäť stalo výpalnícku bandou, situácia je horšia v tom, že už aj SIS ovládli bodorovci.
Smerácki trollkovia sa tu dožadujú aby štát postavil novú jadrovú elektráreň.
Ten štát, ktorý podľa tých istých trollkov nie je schopný postaviť diaľnicu a musí diaľnicu sprivatizovať a nechať ju stavať súkromníkovi cez PPP. Ten istý smerácky štát, ktorý nebol schopný postaviť tunel Višňové... ten istý smerácky štát ktorý chcel zatrieť plesne v nemocniciach Primalexom...
a opäť si napísal len nezmyselný prd...
Aj keď zopakuješ sprostosť 100x, nebude to pravda.
Veď je tam vyjadrenie samotného Počiatka. Tak už prestaň hrať idiota. Ale je možné, že nehráš.
Vážený pane - primárna energia = kinetická energia vetra, svetelná a tepelná energia slnka, polohová energia vody sú vo veterných solárnych a vodných elektrárňach zadarmo = dar prírody.
Primárna energia v tepelných, jadrových elektrárňach sa musí získať z paliva - plynu, uhlia, ropy, uránu. Tie palivá treba vydolovať, upraviť, prepraviť, spáliť a tak sa získa primárna energia = energia vodnej pary idúca do turbíny, ktorá poháňa generátor.
Áno, energia vetra poháňajúca lopatky veternej turbíny, energia slnka dopadajúca na solárne panely, energia vody poháňajúca vodnú turbínu je ZADARMO. DAR PRÍRODY.
Vážený pene, v atmosfére sa % kyslíka nezmení. Pri výrobe vodíka elektrolýzou sa kyslík vytvorí, ale pri spálení vodíka či syntetického paliva sa vráti zase späť do molekúl vody...
máš gúúúgla, gúgluj.
a dubáčik zasa napísal len nezmyselný prd mimo tému...
Kríky treba vytrhať aj s koreňmi aby nerástli. Vyrezať kríky na koreň znamená, že budú vyrastať ešte bujnejšie.
Veľmi dobrý rozhovor, realistické hodnotenie situácie aj plánov výstavby jadrových elektrární.
Zjavne tu dežoláci buď rozhovor nepočúvali alebo sú neschopní pochopiť povedané.
Dnes máme 62% elektrickej energie z jadrových elektrární a po spustení 4. bloku v Mochovciach budeme mať 70% z jadra. Ak píšeš, že treba mať mix zdrojov energií - myslíš si, že nám chýbajú jadrové zdroje alebo veterné a slnečné?
Odporúčame