Ožralecký výčin???
Úmyselný útok terénnym autom na deti nie je výčin, je to pokus o vraždu s priťažujúcou okolnosťou - alkohol.
Ožralecký výčin???
Úmyselný útok terénnym autom na deti nie je výčin, je to pokus o vraždu s priťažujúcou okolnosťou - alkohol.
Tí, ktorí požadujete vysoký trest, uvedomte si, že na ústavnom súde je trestný zákon z dielne Smeru, ktorý tresty dramaticky znižuje...
Slovensko - krajina plná ľudí bez akéhokoľvek rešpektu k pravidlám, zákonom aj životu iných ľudí. Vzájomnosť neexistuje, existuje len všeobecný egoizmus.
1 celá nula nula.
No daj. Kto pozabíjal +milión ľudí v Iraku. Ale neklam, nevymýšľaj si.
A čo je Ukrajina vari horšia ako to vaše Rusko? Vy môžete mať "diktatura" a Ukrajinci nie?
Mladí vidia svoju budúcnosť na západe, nie na zaostalom agresívnom východe. Volia tých, ktorí smerujú krajinu k západnej liberálnej demokracie, nie agresívnej východnej diktatúre.
Mladí to vidia celkom dobre.
Americkí zbrojársky magnáti sa topia v peniazoch, objednávky majú na nasledujúcich 20-30 rokov. Môžu investovať do výskumu a vývoja nových systémov.
Rusi na Ukrajine žiadne ich ciele nedosiahli. Dobyli trochu územia, 1 veľké mesto, čo dobyli je totálne zničené. Na hraniciach budú mať namiesto priateľského národa národ úhlavných nepriateľov...
Keď to porovnám s Gazou, tak Izrael bude v rovnakej pozícii ako Rusko...
a v ďalších voľbách ... to už 15% najšikovnejších bude študovať v zahraničí a nebude ich zaujímať, že si Kocúrkovčania opäť zvolia najväčších zlodejov a korupčníkov, lebo sa do Kocúrkova už nevrátia.
Ale no táááák, za minulého režimu tiež mnohí vyštudovali za "klobásky" alebo politickú aktivitu..
Senilní prispievatelia do tejto diskusie by si mali uvedomiť, že v článku sa píše o ankete medzi študentami stredných škôl, nie o reálnych volebných preferenciách. Tieto deti, žiaľ, na rozdiel od senilných dôchodcov volebné právo nemajú a o svojej budúcnosti rozhodovať vo voľbách nemôžu.
Problém je presne opačný.
Tí mladí volebné právo nemajú a tak o ničom nerozhodujú, už vôbec nie o životoch druhých. Ale o tom ako tí mladí budú žiť, rozhodujú dôchodcovia ktorí nedokážu nič zo súčasného sveta pochopiť a jediné čím sa riadia je nenávisť a závisť.
Ešte raz a po-ma-ly:
Zem je takmer ideálna guľa.
Dnes už naozaj nehrozí aby Putin napadol nejakú krajinu NATO... ruská aj ukrajinská armáda sú zdecimované a fakticky aj odzbrojené...
Ak by sa Putinovi podarila rýchla anexia Ukrajiny hneď na začiatku, bola by situácia úplne odlišná, 2 spojené armády s obrovským množstvom konvenčných aj jadrových zbraní by stáli na hraniciach slabo vyzbrojeného NATO.
Hitler dnešných dní je Putin.
Putin napadol cudziu krajinu.
Pol milióna chlapcov skapalo alebo bolo zmrzačených kvôli zvráteným snom diablovho sluhu Putina.
Vari niekto vyhlásil prímerie? Rusi útočia na všetkých frontoch. Prímerie nevyhlásili ani cez najväčšie sviatky.
EU Ukrajincov nevyzbrojila. Merkel neklamala, len ty nevieš, čo Merkel povedala.
Nech sa páči aj video,
Odporúčame