ti ludia si "nasporili" 6.63 miliard eur. ved len nova nemocnica v BA bude stat 5 miliard eur. ved to nie su ziadne peniaze a vraj 1.5 miliona ludi....
ti ludia si "nasporili" 6.63 miliard eur. ved len nova nemocnica v BA bude stat 5 miliard eur. ved to nie su ziadne peniaze a vraj 1.5 miliona ludi....
v cine jazdia vlaky aj 300km rychlostou a ide to. je vidiet ze usa sa stali v tomto ohlade rozvojovou krajinou bez kvalitnej kolajovej infrastruktury
v zivote by som do takeho obchodu nesiel, nikdy, ti cinania o tie peniaze skor alebo neskor pridu
mhd pouzivaju chudaci, to nie je pravda. chodte do takeho new yorku a uvidite co je to mhd, kolko stoji jeden listok na metro, alebo lokalny autobus, kolko stoji prechod osobneho auta cez most a podobne. to nie je pre chudobneho cloveka.
ta filozofia je celkom zla, on vobec nemusi platit ziadne pokuty. pokial dodrziava pravidla cestnej premavky tak sa to nestane.
A KOSOVO TO ISTE, KAM PRISLA AMERICKA CIZMA TAK TO ZNAMENALO HLAD KRACH CHUDOBA A KOLAPS.
uz dnes sa tisice ludi pripravuje na dochodok z druheho piliera. no som zvedavy co budu robit s tymi 20 eurovymi svajciarskymi dochodkami. toto je najvacsie fiasko celeho dochodkoveho systemu.
stalin bojoval proti hitlerovi uz v obcianskej vojne v spanielsku. vtedy sa dobre vedelo, ze rusko a nemecko su uhlavni nepriatelia. stalin zase taky idiot nebol ako sa nam to tu snazia nahovorit.
tomuto sa hovori ZLATA BANA. politicke mafie vedia co robia.
tak vela pisete of fyzike, co tak o tom celom vydat malu knizocku. nebol by to dobry napad??
ak grecko odide z eurozony, tak eurozona strati svoje opodstatnenie v politickej rovine. to bude politicky koniec eurozony.
v cine je nutnostou stavat vyskove budovy koli cenam pozemkov. v mestach by sa nemali stavat budovy mensie ako 50 poschodi. takto by sa usetril priestor. cinania v sucasnosti maju najvykonnejsie stavebnictvo na svete ktore ma vacsi vykon ako zbytok sveta.
adolf hitler nikdy nepouzil chemicke zbrane na znicenie nepriatela, ale americania to vo vietname urobili. je to strasny zlocin.
najvacsim problemom ameriky v sucasnosti je chudoba. chudoba paralizuje celu ekonomiku statu.
Odporúčame