Its market capitalization reached $3,583.9 billion in 2013. The stock exchange combines Euronext Amsterdam, Euronext Brussels, Euronext Lisbon and Euronext Paris, which is a major stock exchange in Europe.
Its market capitalization reached $3,583.9 billion in 2013. The stock exchange combines Euronext Amsterdam, Euronext Brussels, Euronext Lisbon and Euronext Paris, which is a major stock exchange in Europe.
ja som len chcel poukazat, ze ti co riskovali celozivotne uspory, svoj majetok zalozili v banke a obchodovali na burze, tak ti su teraz na mizine. a takych je tam 20 milionov. TO JE PROBLEM. ti velki hraci, ti netratia nic, lebo ceny akcii zase pojdu hore....
grecko nevystupi s eurozony, nedovolia mu to. bankrot grecka je neprijatelny.
grecko nevystupi s eurozony, nedovolia mu to. bankrot grecka je neprijatelny.
vyzera to ze grecko sa stane protektoratom, bude mat formalnu vladu ako mali cechy za heidricha.
urcite nemas pravdu. vychodne nemecko sa do tej statistiky neratalo. nastupnickym statom bola a je nemecka spolkova rep., zavadzas. ved aj dnes existuje juzna a severna korea....ano nemecko je v hlbokej ekonomickej strukturalnej krize uz od roku1980. skoda, ze si nevieme hovorit pravdu o realnej situacii.
napr. v britanii sa da vyhlasit osobny bankrot a ak to sud odobri, tak znova sa da zacat s cistym stolom.
euro nie je dobra mena pre grecko, portugalsko, slovensko....bol to len politicky vymysel, ale realny zivot to potvrdil. grecko je prve, co to nezvladlo. bola to umelo udrziavana iluzia o vyhodnosti eura pre grecko.
euro je vyborny napad, ale urcite nie pre take staty ako grecko, slovensko, slovinsko, portugalsko.....
euro je vyborny napad, ale urcite nie pre take staty ako grecko, slovensko, slovinsko, portugalsko.....
no to je nemozne, na taketo neexistuje patentove pravo. auto predsa nevymyslel porsche. to by sme sa mohli sudit aj s cinskymi vyrobcami bicyklov. aj to je rovnako technicky vyrobok a aj dizajn a nejde to.
ale uzemie nemecka a pocet obyvatelov predsaa vyrazne stupol....toto nie je vyhovorka
no nie, to bola ndr a nsr...zase zavadzas
ale zase chyba....ved nemecko sa zjednotilo...ci nie???
este ze tak, ja som si myslel, ze to v hokeji na majstrovstvach sveta.
hej vsimol som si, ze ceny stupaju. napr. cokolada, niektore cukrovinky, hovadzie maso a pod.
tsipras to urobil dobre, v takychto pripadoch treba pouzit referendum, aby bolo jasne co chce lud.
Odporúčame