Z ktorého piliera budete mať vyššiu penziu
presne tak SEAT. myslim si, ze ked nieco krachne s dss-kami, potom ludia pridu do socialnej poistovne a budu chciet sa podelit o to co tam je. jednoducho to je taka krivota, ze az, teraz si predstavte, ze ja nemam ziadne vyhody ako maju takzv. druhopiliernici, hoci mam prijem vacsi ako je priemerna mzda na slovensku. a teraz sa budem musiet s tymito investormi delit o to co tam zostalo. je to naozaj poriadny krivak od DSSiek a od investorov....dss-ka nie je standartna poistovna, ze by to v pripade krachu, jej predaja, jej zalohy v dalsich uveroch, slabych vynosoch a pod standartne fungovalo. dss-ka jednoducho moze prehlasit, prepacte nejako nam to nevyslo a tak dopo dovi....a nikto pravne nemoze absolutne nic povedat...strasne:(((