Ako Fico šikovne vyškolil opozíciu
Asi by to nemalo nijaký zmysel-len by si sa blamoval.Rovnako dopadne aj podanie od bývalej ministerky za skrátenie rozpravy.Prakticky to skonštatovali aj v našich TV v komentoch-a tam to robia len vtedy,ak už je to za hranicou zdravého rozumu,pretože opozícii fandia. Už konečne pochop, že v našom volebnom systéme podpisujeme bianko zmenku na 4 roky a nikto a nič to nezmení,nech by bola vláda akákoľvek zlá či neschopná. Nie je ti dnes ľúto, že Sk nemá dobrý zákon o referende?