A šiel do toho preto,že aj západné počty boli chybné.Mysleli, že keď zavedú sankcie a naládujú UA zbraňami tak Rusko zložia do pár týždňov a im to preto uškodí len veľmi málo. Lenže chyba počtov-Rusko v konečnom dôsledku počítalo lepšie než západ-momentálne je na UA dlhodobý zničujúci konflikt-ktorý ničí Rusko aj západ a samozrejme Ukrajinu nie ničí-Ukrajinu devastuje.A Rusko si zrátalo,že dlhodobý konflikt oveľa viac poškodí západ než ich samotných,pretože svet-to nie je iba Rusko a západ.A celý ten zvyšok sveta sa teraz horúčkovito snaží maximálne využiť pre seba a svoje ekonomické a poltické záujmy konflikt na UA. A západu pomalyčky začína zadrhávať motor ich prosperity. A bude to stále iba horšie.

