Prezidentka mala Huliaka vymenovať tak, ako jej to prikazuje zákon. Musí mať na nevymenovanie veľmi, veľmi vážny dôvod-a ním iste nie sú údajné Huliakove krčmové reči..a to všetko ostatné,čo spomína autor článku je varenie z vody -nijaké rušenie zmlúúv ohľadom enviro nikdy nebolo na stole aj všetko ostatné sú len také reči že čoby bolo keby.. .Keď sa Huliak obráti na ústavný súd tak zaručene vyhrá. To, že náš volebný systém je chorý je pravda-a mal by sa čo najskôr zmeniť. Problém je v tom, že o zmenu volebného zákona nemá nik z poltických strán záujem (akurát teraz po voľbách niečo začalo spomínať KDH).Všetkým maximálne vyhovuje-hoci má na míle ďaleko od demokracie-ale zato partokracii a oligarchom vyhovuje maximálne-čo ale nikomu nevadí, keď sú zvolené tie správne progresívno-liberálne alebo pravicové strany.

