Napadol.....ale to,že vraj malým deťom kdesi v škôlke odrezávali hlavy už bolo vyvrátené ako lož. A na čo to malo slúžiť-niekto predsa ten hoax vymyslel a pustil do éteru.A ten niekto nebol nejaký bezmenný chlapík za klavesnicou-ale izraelský štát. Takže to bol priamo izraelský štát,ktorý vytvoril hoax,aby ešte zväčšil nenávisť. Aby nebol nijaký problém, keď bude izraelská armáda v odvete masovo zabíjať deti v GAze-tento hoax bol vytvorený,aby legitimizoval čokoľvek. V samotnom Izraeli je veľmi silný odpor proti Netanjahuovi a proti jeho krvavej politike-to ale ty nepochopíš. Rovnako je tam odpor proti tomu, že Netanjahua vôbec nezaujíma osud unesených Izraelčanov a určil im osud obetných baránkov. Hamas takmer okamžite ponúkol ich výmenu za väznených Palestínčanov-Netanjahu ale odmieta s nimi rokovať o výmene. Prakticky sa to rovná rozsudku smrti-50 z nich už ich je mŕtvych -vraj zahynuli pri izraelskom ostreľovaní a budú pribúdať ďaľší.

