Keď k nám prichádzajú títo ľudia ako emigranti, tak sú to lekári a inžinieri...a vraj sú našou spásou-budú u nás pracovať na naše dôchodky, zachránia nás pred ekonomickým kolapsom a navyše nás obohatia nás svojou inou kultúrou. Ani ich moslimská viera nie je nijaký problém-lebo je to vraj náboženstvo mieru Keď sú v konflikte s Izraelom tak sú náhle nebezpečná spodina , ktorú treba do kolena vyhladiť kobercovými náletmi....a ich náboženstvo mieru je hnusný exkrement, ktorý nemá v civilizovanom svete čo hľadať.


