Stoltenberg: NATO musí rýchlejšie zásobovať ukrajinskú armádu a zvýšiť výrobu munície
My sme už prakticky vybavení-tanky predal ešte -tuším sa volal Kalis za v prepočte 500€ kus, samopaly Galko za 20€kus, S-300 sme darovali Ukrajine, BVP sme vymenili za leopardy-ale ešte ich nemáme takže momentálne stav myslím 1ks no a lietadlá sme uzemnili a F-16 tiež ešte nemáme takže tam stav čistá nula, zbrojnú výrobu nám zrušili ešte za Havla, lebo predsa západ nepotreboval nejakú sprostú konkurenciu.....takže náš útočný potenciál je suprový. A na účtoch máme veľké guľové-len dlhy takže si ani nemôžme dovoliť kupovať zbrane nové bez toho,aby sme sa existenčne neohrozili. Ktovie ako sú na tom ostatní "spojenci" z NATO.