Charkovská univerzita v troskách. Nápis stále hlása: Skvelá práca
Keď sa vedie vojna tak sa ničia domy a umierajú ľudia-vždy to vyvolá nenávisť voči tomu,kto vojnu začne a komu to dajú ľudia za vinu-pretože prichádzajú úplne o všetko. O celý majetok,ktorí mali, o domov, o svojich príbuzných. Preto je dnes Rusko v očiach mnohých Ukrajincov-aj Ukrajincov s ruskou národnosťou agresor a nenávidia Putina aj celý jeho establishment. Lenže súčasne v ukrajine rastie aj nenávisť voči ruskému národu-teda paradoxne aj voči ľuďom,ktorí trpia úplne rovnako ako oni a sú to Ukrajinci-obyvatelia Ukrajiny. A táto nenávisť je veľmi silne podporovaná médiami .A neobmedzuje sa to len na Ukrajinu-stačí sa pozrieť,koľko fanatikov je len v okolitých štátoch-v Česku,Poľsku,u nás na Slovensku. Rusov to paradoxne ženie k Putinovi a čím viac nenávistných prejavov títo fanatici vyprodukujú, tým pevnejšie to pripúta Rusov k Putinovi-alternatíva nejakej inej moci v Rusku, čo by nahradila Putina sa stráca.