Hossu, ktorý na smrť dokopal Filipínca Henryho, ide na slobodu
Hermes, ak niekto vedome koná spôsobom, kde musí predpokladať, že to musí mať za následok vážne ublíženie na zdraví alebo smrť tak sa nemôže vyhovárať, že zabitie bolo neúmyselné. Ten chlap ho kopal tak brutálne a takou silou do takých miest,že tam to nemohlo obísť minimálne bez veľmi vážnych poranení. Za komančov by dostal výnimočný trest a ani okom by nemrkol. Pred rokmi som videl dokument z basy, kde kládli otázku,či súhlasia s trestom smrti. A bol tam chlapík,ktorý povedal,že samozrejme-že pri vraždách by to mala byť samozrejmosť-a on sám bol v base za to, že spolu s kamarátmi ťahali po dedine zo sebou chlapca, ktorého v prestávkach medzi pitím alkoholu bili tak,že ho umlátili na smrť. Keď sa ho redaktor spýtal, či si nemyslí, že aj on by mal dostať v tom prípade trest smrti (odpykával si 20 ročné väzenie) tak mu povedal,že samozrejme nie.že to sa má týkať brutálnych vrážd-lenže čo je brutálnejšie,ako niekoho pomaly umlátiť na smrť?