332. deň: Z Moskvy znejú hrozby: Na silu odpovieme ešte väčšou silou, aj jadrovou
Načo chcú vytvárať nejakú koalíciu? Však to je čiste o tom, že majú v zmluve na dodávku tankov napísané, že ich smú používať len pre svoju potrebu a nesmú ich poskytnúť inej krajine mimo NATO. Keď túto zmluvu porušia, tak Nemecko nepovie ani mäkké f- neodvážia sa, médiá by ich roztrhali na franforce. A pritom oni samotní-Nemecko-si umyjú ruky. Nebudú oni tí, kto je zodpovedný za dodávku tankov pre Ukrajinu. Po celý čas ide čiste len o toto. Nemci sa boja eskalácie konfliktu a nechcú byť tí, čo nesú hlavnú vinu.Aj preto, že Rusku za veľa vďačia a vytvárať z Poľska nové centrum moci sa im rozhodne nehodí do krámu. A keď sú ostatní takí hrdinovia, tak nech to urobia sami za seba. Ak sú Poliaci takí majstri, nech sa neschovávajú za iných. Keď mali dodať lietadlá-staré Migy- tak vyhlásili, že ich dodajú do Nemecka do Ramsteinu, prepíšu ich na USA a že nech ich poskytne USA ako svoje dodávky-oni že nie.