Gejzík,ty nerozumieš písanému textu? Ukrajina hovorí o ruskej ofenzíve už minimálne dva mesiace.Ukrajina-jej oficiálni predstavitelia v oficiálnych prejavoch.Už to konečne chápeš? Zdá sa, že by ofenzíva očakávaná ofenzíva mala prísť smerom od Soledaru a od Donecka.To tiež tvrdí Ukrajina. Ukrajina má vytvorenú novú líniu obrany,kam sa môže stiahnuť-a tá línia je veľmi silná a sú vnej aj betónové opevnenia-to tvrdí Rusko. Mala by byťcca 20 kilometrov od súčasnej smerom na záapad -takže ten ruský postup nebude veľký a ak Ukrajina dostane zbrane od západu-hlavne tanky-tak Rusko bude veľmi krvácať a nemusí dosiahnuť cieľ.Aj Ukrajina samozrejme tiež bude veľmi krvácať.Bude to mlynček na mäso pre obidve strany.A možná eskalácia konfliktu. Rusko môže nasadiť termobarické alebo taktické jadrové zbrane. Ak západ pošle moderné zbrane-tak vlastne urobí to,čím sa doteraz iba vyhrážtal a čím odrádzal Rusko,aby použilo JZ a termobarické zbrane. Ak ic pošle.padne červená čiara..


