Do PS sa včlenila Procházková strana Sieť-spolu aj zo sponzormi.Tomu,kto na ňu už zabudol propomeniem, že sa síce rozpadli hneď ako počas minulej vlády Smeru vytvorili koalíciu zo Smerom a s Maďarmi,ale to neplatí o nich nominantoch v štátnej správe.Tých si presadili a tí tam aj ostali.A počínali si nanajvýš úspešne. Smeráci sa mohli len z ozávisťou pozerať,ako sa dá za pár mesiacov rozkradnúť to,čo im trvalo roky. A tí sa teraz vrátia späť-teraz už pod krídlami PS. Keď k tomu pripočítam Hlas-reinkarnovaný Smer light a B. Kolára s vicegorilou Krajniakom-tak nás čaká ozaj skvelá budúcnosť.


