Predsa je tam vidieť určitý posun-ešte pred mesiacom by napísali, že tam Rusi spaľovali obete masovej genocídy aby zakryli stopy......však si len posúdte sami, čo je v článku naozaj uvedené-bez domýšľania. Miestni tvrdia, že tam Rusi vláčili čierne vrecia-nevedia čo v nich bolo. Keď ich zapálili, tak cítili zápach mäsa. Na mieste sú vraj prilby a ruské vlajky, možno časti uniforiem---z toho niekto vydedukoval, že tam pálili zabitých ruských vojakov? Ako na to kuva prišli? Však do takto urobenej hádanky si môžem dosadiť čokoľvek-aj že tam pálili smradľavé onuce z bagandží. Keby aspoň povedali, že našli nejaké kostrové pozostatky.....tak OK. Ale takto? Hovorí sa, že myslieť si znamená h...o vedieť.


