Nemusí tam byť vždy korupcia-treba zmeniť volebný zákon a zrušiť pomerný systém s jedným obvodom.A zavieť väčšinový s počtom obvodov podľa poslaneckých mandátov-čiže 150. Potom zvolenie nemusí sprevádzať masívna volebná kampaň,ktorá je nákladná.Netreba hľadať sponzorov a potom im byť zaviazaní. Budú sa voliť regionálni poltici,ktorí za svoje zvolenie budú vďačiť hlavne sami sebe.nie stranickému šéfovi-hoci by kandidovali pod hlavičkou strany. Volebný obvod by totiž tvorilo mesto,alebo zopár dedín ľudia by zvolili človeka,ktorého poznajú a vedia čo je zač. Potom by aj strany boli dokopané do toho,aby postavili kvalitných kandidátov.Takto to funguje v Nemecku aj v Británii.


