A budú si to Briti účtovať?Pretože vo WWľ 2 si našich letcov a aj ostatných vojakov zinkasovali-a to bojovali za ich krajinu v bitke o Britániu v Afrike a aj v ostatných bitkách.KAždý kúsok chleba,každú šálku čaju,uniformy-všetko. A keď skončila vojna,tak nám to dali zaplatiť a v rámci toho nám zablokovali náš zlatý poklad, ktorý nám ukradli nacisti a ktorý sa dostal západu do rúk.A každý rok pýtali viac. Až niekedy v osemdesiatich rokoch sa napokon dohodli,ČSSR im všetko zaplatila-aj s bohatými úrokmi a všemožnými výpalníckymi navýšeniami. Potom nám vrátili zlato.

