Poľsko kritizuje Nemecko za nepostačujúcu ponuku tankov Leopard
Zaujímavé,ako tí istí trolkovia sa jeden deň vysmievajú, že Rusi si nedokážu poradiť ani s Ukrajinou a len prešlapujú na mieste, že nemajú,techniku,vojakov,sankcie im vraj už zruinovali hospodárstvo a zajtra už bude &Rusko na kolenách a Putin odstrelený svojimi vlastnými, aby na druhý deň zas strašili, že nás Rusko napadne, že napadne Poľsko,že napadne Pobaltie....Tak,čo teda vlastne. Je Rusko slabé ako mucha, alebo je to vojenský kolos schopný prevalcovať polku sveta. Však si už konečne vyberte jednu alternatívu a tej sa držte-inak ste na smiech. Lebo oboje byť platné nemôžu-to je okrem debilov- snáď jasné každému.