USA sa začína vyhrážať Číne?No fajn.Toto,čo sa dnes deje nie len o Ukrajine,Rusku a o západe s USA.Sú tu iné krajiny-napríklad ekonomicky najviac sa rozvíjajúce-združené v BRICS. Nech sa západ akokoľvek bude snažiť Rusko izolovať,nikdy to nebude stopercentne fungovať.A nepomôžu ani vyhrážky. Pretože každý zo štátov BRICS má svoje plány-a tie neustále narážajú na západ a USA a ich ambície diktovať celému svetu. Dnes tieto štáty veľmi pozorne sledujú,čo sa deje ak si západ myslí,že sa postavia na ich stranu tak žijú mimo realitu.


