Očkovaní budú zvýhodnení pri zhoršení pandémie. Sú považovaní za bezpečných
Celé zle. Nerozumiete a nechápete. Pokiaľ raz má byť očkovanie dobrovoľné,tak má byť dobrovoľné.Ak má byť povinné,nech je povinné.Ale toto,čo predvádza vláda nie je ani jedno,ani druhé. ľudí nútia perzekúciami do očkovania ale pritom chcú si umyť ruky nad zodpovednosťou a každý im musí podpísať,že sa zaočkoval dobrovoľne.Ak má byť očkovanie naozaj dobrovoľné,tak je neprípustné,aby štát nútil akýmkoľvek spôsobom ľudí,aby sa dali zaočkovať.To by dávalo zmysel len v prípade,ak má byť povinné.Potom ale nech štát preberie zodpovednosť a nech sa netvári, že ide o dobrovoľné očkovanie......Nijaké delenie ľudí na zodpovedných a nezodpovedných,bezpečných a nebezpečných,chránených a nechránených...a neviem aké prívlastky si ešte vymyslia. To je hlúpe a nemorálne a vnáša to do spoločnosti nenávisť.Namiesto toho,aby vláda robila všetko preto,aby sa spoločnosť spájala robí všetko preto,aby sa ešte viac rozdelila.To je priama linka do pekla.