Fauci: Nezaočkovaní porušujú práva iných, lebo ich robia zraniteľnými....podľa ich vlastnej mantry zaočkovaný má oveľa menšiu šancu,že covid dostane,bude mať v prípade prepuknutia choroby oveľa ľahší priebeh a vraj vôbec sa nemôže stať,že zomrie. Tak čím nezaočkovaný ohrozuje zaočkovaných?To už neberiem do úvahy hoax,že očkovaní nemôže vírus prenášať-lebbo tam už sami museli priznať, že to tak nie je. A onedlho už ich dobehne pravda a budú musieť priznať,že hoaxy boli aj všetky predchádzajúce tvrdenia. Priznali totiž aj to, že zaočkovaní a nezaočkovaní majú rovnakú vírusovú bálož. Č ot to znamená?Nič viac a nič menej než to,že z medicínskeho hľadiska medzi zaočkovaným a nezaočkovaným nie je rozdiel v tom, či ochorie, bude hosspitalizovaný alebo zomrie.NAjlepšie sa to bude dať porovnať v štátoch,kde je zaočkovanosť cca 50 percent


