No typický Putinovský....
No typický Putinovský....
Aj my upresníš - kto sú tí moji páni ?
Ďakujem.
V tom prípade si ozaj veľký glupec, keď do toho raja nejdeš a trápiš sa tu -v zadlženej Ficilií.
No ale čo čakať od glupca - ktorý si nechce polepšiť ?
Nie bude, ono to už v niektorých oblastiach aj je.
Matelko je tu pec.
Kolosálny.
Ktorý z ústavnej väčšiny 93 poslancov doviedol vládu k
vysloveniu nedôvery a aj jej rozpadu.
On vydláždil Ficovi cestu k jeho terajšiemu úradu.
Súhlasím.
Fico na to veľmi rýchlo zabudol.
Tým volom a kolaborantom už bude nadosmrti.
Deb ile o 20:40.
Obce a mesta dostavajú peniaze z podielových daní -75 %.
Kraje zbytok - 25 %.
Na to je zákon.
Naopak Fico s Kamenickým im z nich chcú ubrať - 3 %.
Ty ozaj tu pejší ako som očakával..
Keby bbol Fico existoval podstatne skôr, napr. v čase dinosaurov - tak tí by vykapali podstatne skôr
a nemuseli tak čakať na veľký tresk.
Te je nejaká novinka - po dvadsiatej hodine sa tu podpisovať ?
No však aj je.
Fico povedal.
Ofce predsa Ficovi veria !!
Ofce nemajú " samochod "- nemajú šancu presvedčiť sa v reále.
PP ide, aby už finančne nezaťažoval jeho sestru.
Soc ka.
Iba deb il ako ty by chodlil niekde po peniaze.
Na prevod peňazí slúžia banky.
Ale to je na teba asi príliš vzdialená veda.
Nový hit pre mužíkov na ich Vianoce.
Od Putina dostane každý jeden krumplík...
Vraj...ak nejaké dovtedy zoženie..
Od 20:00 sa treba za príspevkami podpisovať ?
Ako si to urobil. ?
To si vygooglil na ruZZkom ščote - o tom švábe ?
Príde Fico k lekárovi a hovorí.
Pán doktor - ja mám obrovskú zácpu.
Lekár naň pozrie a hovorí.
Ako to je možné ?
Však vždy keď vás vidím v telke - tak sjacky sa z vás len tak valia.
Mužík - ja mám času na rozdávanie.
Mám chodí do krčiem medzi smerácku spodinu ?
Takto ho v pohodlí môjho domu - celkom zábavne " zabijem ".
K 19:41.
Deb il odstane stále de bi om - hoc by chodil po senko do Setechova aj 2 x denne.
V roku 1948 boľševický režim okradol občanov ČSR o majetky.
V roku 1953 boľševický režim okradol občanov ČSR o financie.-
V roku 1952 poskytla ČSR - Rakúsku potravinovú pomoc, tak biedne na tom vtedy
bolo Rakúsko.
No a ako dopadli oba štáty, teda ČSSR a Rakúsko sme videli na vlastné oči
koncom roku 1989 a od roku 1990 už stále.
V roku 1940 bola ČSR medzi 9 -10 najvysilenejšími štátmi vo svete.
Za cca 40 rokov - taký prepad.
-
Čuduje sa niekto gramotný, že zlodej Fico za jeho vládnutia
dotiahol Slovensko z tretieho miesta na posledné ???
-
Kudy chodil, tudy krad, byl socialnej demokrat.
Inak aj Rómovia majú skvelí demografický boom - stále.
Si jeden z nich ?
V roku 1989 sme boli 54.
Odporúčame