Už vidíš namiesto kociek - kočky ?
Koľké krabicové ťahaš ?
Boli sociálne dávky - keď sa tak rozhadzuješ ?
Už vidíš namiesto kociek - kočky ?
Koľké krabicové ťahaš ?
Boli sociálne dávky - keď sa tak rozhadzuješ ?
Aj nám prezradíš Gde?
Alebo čoho dali viac ?
Chudoby ?
Či ostnatých drôtov na hranici a strieľania od chrbta vlastných občanov ?
Iba časti dôchodcov - smerackým glupcom by chýbal 13. dôchodok.
Tým normalným určite - NIE !!
13. dôchodok 2025 = zvýšenie štátneho dlhu o miliardu !
Ekonomika ala Fantozzi.
Iba 23 miliárd?
Nebolo to viac ?
Urguj Fica - aby to pre istotu znova prepočítal.
30 rokov na cintoríne.
Chcel by si mu vylízať ?
Si si rozložil ohník v zemljanke ?
A radiátor v Grasalkovičovom paláci - ako ?
Fico povedal ?
Vám negramotným - keby sa Fico vykadil do vašich pa púľ
a povedal, že to máte od neho krémeš, tak si pýtate od neho ešte aj dupľu.
Som netušil, že tvoja manželka sa volá Simeckova...
Alebo je to tvoja mamička ?
Takže keď treba dotovať 90 % domácnosti - je Slovensko krajina samej bohatej rodiny.
Vy tu pé ficoOFce - sa nezmeníte.
Patrí k 18:40..
Takže dvojzubci a štrbavé socky čo ich pred dvoma rokmi zvážal Fico sa tam objavili znova ?
Myslia si že opäť nafasujú krabicové a bagetu - ako ich uhostil don Roberto ?
Aj nám prezradíš - za čo mu ďakuješ ?
Ty si sa na žiadne nezmohol - čo je jedine tvoje pozitívum...
STK každý rok majú byť iba na staré šroty.
Debko o 16:47.
Aj tí parašutisti zo ZSSR boli slovenskí vojaci čo povstali ?
Ty si ozaj tupejší ako to senko čo ho hlceš v Setechove.
RuZZ nepotrebuje auto.
Pre Putina je to iba mäso do nejakej vojnovej mašiny na skapanie na Ukrajine.
Ešte doplním.
Tí progresivci podľa teba majú 2K hrubého.
A prezradíš nám aj koľko má štrbaví proletariát, ktorého navozil Fico do Blavy za
minulej vlády ?
Mongolík.
Ja som ročník 1950.
Na mňa robia iní.
Ty ovšem nie.
Soc ky - ako vieme dane neplatia.
A kvôli tomu ma tu ruZZká hlísta stresíky ?
Odporúčame