No ale keď niečo píšeš, mal by si to aj doložiť ?
Či nie ?
No ale keď niečo píšeš, mal by si to aj doložiť ?
Či nie ?
No ale nakoľko zlodej Fico kryje zlodejiny -
NIKDY sa to nevyšetrí a nikdy za to NIK nebude pykať.
Opäť Ficília.
Fico kvičí min. 3 roky - ako ošípaná pred korytom
o rozkradnutí rodinou Šimečku.
A - NIČ nepodnikol.
Fico - KRYJE zlodejiny !!
Inak si to nedokážem vysvetliť.
Rudko a podporíš svoje tvrdenie aj nejakým linkom ?
KONEČNE !!
No ale ako sa ukázalo v minulosti.
Polícia na Slovensku určite nejakého vagabunda s menom Robert Fico nenájde.
Ako tomu bolo pri žalobe pani Radičovej.
Vagabund sa vie vždy skryť - ako voš ...
Ten " úspešný " brat čo v každej firme čo založil - SKRACHOVAL ??
No už chápem - prečo ide Slovensko dole kopcom - Gréckou cestou.
Don Robereto si berie za vzor brata Ladislava.
Ďakujem !
Konečne som ťa Pedro videl v reále!!
Ja som nikdy neprotestoval.
A teraz už na to nemám ani vek.
A ceny ma - všeobecne netrápia.
Ani PHM.
Či minieme o 100, alebo 300 E mesačne viac, alebo menej nás určite netrápi.
Pedro - akú máš teraz výhodu, že ťa tá tvoja pohodila do kontajnera.
Nemusíš sa báť, že ťa niekto zavolá...
Samozrejme v rokoch 20-23 " okrádali " ľudí tak, že im asi 8 x pridali pre ich det
+ bonusy v zamestnaní.
Čo im Fico po voľbách tým rodinám zobral.
A čo má s tým jeho vnuk ??
Tvoj dedo bol vrah a nik ti to nevyčíta...
Samozrejme a že bol až moc " angažovaný " - tak ho boľševické švi ne zatvorili
na 2 roky do bas&y - ako protispoločenského a proti socialistického živla.
A nám deťom nebolo možné v okrese Čadca dostať
sa na nejakú strednú školu, alebo gymnázium.
Celý život - celá naša rodina " miluje " boľševické špiny tvojho typu.
Vidíš konoskop - a na teba každý iba kadí.
Nuzák si za každej vlády.
Pedro - mal by si sa reštartovať, alebo
zapnúť prekladač.
Aby sme ti aj rozumeli.
Tik - tak.
Iba ?
Koľko teda Fico v minulosti za ne vysolil ?
Toto je dôsledok - humanity a prílišnej demokracie.
Po roku 1989 mali všetkých komunistov a ich prisluhovačov
odstaviť - a postaviť na úroveň II. triedy občanov.
Ako sme my boli dovtedy.
No a tých najaktívnejších - pozatvárať ako to robil Ich vzor Stalin.
Fico príde k lekárovi a sťažuje sa.
Pán doktor - ja mám už asi 14 dní silnú zácpu.
Lekár naň pozrie a povie.
Ako to je možné ?
Však ja vás vidím v telke čo druhý deň- a z vás sa valia stále iba sjacky....
Odporúčame