Toto je snáď jedine rozumné opatrenie čo sa tejto neschopnej vláde
podarilo učiniť za dobe jej existencie.
Napraviť rozdiely.
Toto je snáď jedine rozumné opatrenie čo sa tejto neschopnej vláde
podarilo učiniť za dobe jej existencie.
Napraviť rozdiely.
Ešte doplním.
S trými zubami si zo seba urobil totálneho.....
Zubári sú na 95 % súkromníci.
Rád si pôjdem vyfotiť aspoň jedného - ktorého mi ukážeš,
že urobil ZADARMO niekomu zuby.
Alebo mi nájdeš nejakú vyhlášku ministerstva zdravotníctva - že im ono tieto práce preplatí ?
No hľadaj.
Rudko.
Dnes okolo 08,45 na rozhlasovej stanici Vlna -
hovoril nejaký hovorca ministerstva obrany
že tento rok sú rekordné dodávky munície na Ukrajinu.
Slovensko za ne utržilo UŽ 1,1 miliardy Eur - čo je VIAC ako za celý minulý rok.
Máš dojem, že Kaliňákov hovorca - klame ?
Alebo - Šéf Slovenského štatistického úradu -
nominat SMERU s.r.o - uviedol asi 2 mesiace na TB v telke v PRIAMOM prenose,
že pobyt Ukrajincov zdržujucích sa v SR - bol za rok 2023 - PRÍNOS
pre štátný rozpočet Slovenska v sume - PLUS 900 miliónov Eur.
Myslíš, že aj tento vysoký úradník a nominant Smeru by takto verejne klamal ?
Určite si s ním perfektne spokojný, keď si túto pre teba tak
"dôležitú " informáciu sem zavesil.
Hlavne nech ti dlho slúži k tvojej osobnej spokojnosti.
No keby to bolo nasmerované do okolia Setechova - kam si
chodíš pravidelne pre tvoje senko - to by bol prúser !!
RuZZom veria iba mentálne narušení.
Jeden vyššie sa už prihlásil.
Začínam mať dojem, že aj teba poslali do Turzovky..
Presne.
Skupina vojsk NATO už desaťročia operujúca v latristene -
z dlhej chvíle skúsila - ako zareagujú v Poľsku.
Taká skúška.
Zajtra preveria Ficíliu potom Hungariu a tak...
Dobre som to Woteriim ??
Isto išlo o Sorošovú provokáciu.
Ten Fico je ale totalný k...t.
Rudko.
Zrejme máš zbytočne starosti aké bude ma clo Ukrajina.
To je čisto jej vec, nie naša, alebo iného.
A o akom zadarmenko snívaš ??
Ty za ňu platíš účty ?
Ak ich platíš ty - potom tretí riadok od konca stráca na význame.
Clá Ukrajiny asi nemusia trápiť ruZZké onuce.
Keď máme ďaleko široko NAJdrahšie PHM vyrobené z " lacnej L RuZZkej ropy
a ešte aj Balkánske platy k tomu - už sme navyknutí.
Takže nejaké navýšenie kvôli clám hravo znesieme.
Lekárom sa podaril zázrak a teba po 4 rokoch prebrali z kómy?
Prebratý pacient.
Vojna je už 1 293 dní.
Slovensko je fašistickým RuZZkom prehlásené preň - nepriateľským štátom.
Inak -prajem ti len a len zlepšovanie tvojho zdravotného stavu .
Patrí k 17:21
Tak nemusia brať ani ďalší.
kvôli čomu tu potom pištia ruZZké šľ apky ?
somtoja- zástupca Slovenska
Vraj je ako dvojča jeho fotra.
No má smolu.
Taký Putin, ten má noru hlbokú 300 m pod Kremľom.
A aj 6 -8 metrové stoly k rokovaniu s JEDNÝM.
o 13:24 hod.
Toto si povedal odrazu v tvojom zrkadle o 13:40 ?
Aký to malo výsledok ?
Áno pomaranč mení názory.
No späť k pôvodný sa už nevracia.
Odporúčame