No pozerám, že mužíci sa zaktivizovali - ale v konečnom dôsledku
Družba končí.
Ako skončilo ZSSR - ktoré si nás ňou prilepilo k sebe.
No pozerám, že mužíci sa zaktivizovali - ale v konečnom dôsledku
Družba končí.
Ako skončilo ZSSR - ktoré si nás ňou prilepilo k sebe.
Slabo sa snažíte mužíci - slabo.
Asi leporelo.
Lebo Ja som ja z " tejto vedeckej štúdie " má jeho " rozumy".
Ešteže aspoň toto si pamätáš - čo ti vždy v sakristií hovoril pán farár.
V Ústave sa tak hráte a tvoju mamičku tak tituluješ - exprezidentka ?
Ona teba tituluje ako ?
Dúfam, že si to osvoja aj iní lídri EÚ a na Ficinu s mangalicou pritvrdia !!
Patríš medzi štrbavých či tých žobrákov.
Ťažko sa mi identifikuješ, keď píšeš za oboch.
Vidíš, aspoň si odpočinú od tvojho vlastného kvikotu.
Už si " dohovoril " pánu prezidentovi Finska ?
Soc ka , spoc ka - vy nikdy nesklamete svojími tupými drístami.
He he he.
Žobráci a štrbaví od pad tu bude vládnuť.
Socializmus č. 2 ??
Len si pokvič.
Máš to od prírody dané - tak toho využí.
Fínský prezident si uvedomuje, že nemá toľko exkrementov,
ktorými by naších slavianov " zásobil."
De b ile.
Dať do EÚ miliardu a vzápätí zobrať štyri to je Ficová politika na 4 strany.
Marcový ozembuch.
No keď ju Čína a India predávajú s obrovským ziskom - je to OK.
Hlavne že ten zisk NEMAJÚ vrahovia z Kremľa !!
Takto si sa porozprával o 14:03 s odrazom v tvojom zrkadle ?
Samozrejme - celý civilizovaný svet sú nacisti,
iba vy ste to čo v lese žuje korienky a ryje do zeme.
Včera notorický alkoholik Medvedev prehlásil
že Finsko chce napadnúť latristan.
Tebe to asi ešte v manuále z Kremľa neprišlo.
Skvelé vyhlásenie pán prezident.
Keby aj tá naša teplá podržtaška - niekedy dokázala dať
také zásadné vyhlásenie.
No a pre tunajší trollí odpad - sa týmto vyhlásením stáva
Finský prezident - banderovec.
Hej vyhrávanú.
TRI dni ŠO a nejaké drobné k tomu + 1 129 dní.
Kolaborantom a ruZZkému od padu tu už z toho " vyhráva ".
Retardovaný Ynteligent si to nedokáže nájsť ?
Už to tu bolo zavesené asi 60 x a glupec o 12:22 o tom nevie.
Zrejme máš pamäť dážďovky - t.j. 48 hodín.
Odporúčame