Ja som ročník 1950.
Žijem si skvelé - DVOCH dôchodkov, ktoré mi mesačne cinkajú na účet v Prima banke.
Takže z tých DVOCH NADpriemerných dôchodkov si žijem skvelo.
Je staré slovenské príslovie.
Ako si kto ustelie, tak si potom aj líha.
Ja som sa v mojom produktívnom veku snažil -. dobre stlať a podarilo sa..


