Kremeľ iba pokračuje v ich tradícií.
Však v ňom ostala ta istá zberba.
Kremeľ iba pokračuje v ich tradícií.
Však v ňom ostala ta istá zberba.
Na 4 mieste odzadu.
Ja som nikdy nemal potrebu nejaký rožný statok o niečom presviedčať.
Nebudem ani teba.
Veru musia brániť svoju žobrotu a chudobu.
Gdo vo fašistickom RuZZku by si želal životnú úroveň a prosperitu Západu ?
Myslíš, že to sa dozvieš tu na debate ?
To si musíš isť overiť priamo do toho Lieskovca.
No Pasaran.
Ako skončili ?
Mužík - to už nevieš ??
He he he,.
De bi lko.
V roku 2020 kým nebola vojna.
Slovensko priemerná mzda 1 133 E.
Ukrajina 623 E
RuZZko 468.E
Gdo išiel dole vodou ?
Mužík - existuje Google, to je iné ako tvoj ščot.
Ale to je z ich strany zbytočnosť, lebo nejaký konoskop
z Turzovky to jeho vlastnými vetrami Putinovi nahradí.
Veru čo dodať.
Človek by musel mať obrovskú fantáziu, aby niečo k tvojím tupinám dodal.
Inak to je čisto tvoje osobne " dielo ", alebo celého uzatvoreného oddelenia ,
No jeden skoro mprezident bol aj nejaký Fico z Topoľčian.
Nič ti to nehovorí ?
Alebo n u l i t ný Ščefan ?
Tiež tvoj...
A ty chceš zomrieť od hladu ?
Čo by si potom robil bez tvojich výrobných prostriedkov ?
Si mal šťastie ho zachytiť a " mlsnúť si " na ňom ?
Konoskop - až takéto máš chúťky ?
Takto si pochvalil odraz v tvojom zrkadle o 19:38 ??
Tchorčok je tvoj apík, či spolubývajúci ?
Lebo nič mi to nehovorí.
Skôr sa divím, že takí elitný diplomat akým pá n Lajčak určite - JE,
že sa dal do partie s tou boľševickou zlodejskou kreatúrou.
Keby skrachovanec Fico niečo dohodol, tak má o tom troj hodinovú TB.
Glupci - už sa vám aj toho senka od Fica nedostáva toľko ako ste boli navyknutí..
A ty musíš žobrať celý deň, a aj tak ťa má každý
tam - kde Fico pred včerom robil Putinovi očistu.
Samozrejme že nevonia.
Byť elepený Putinovými výkalmi - normálnym určite nevoňajú.
Tie voňajú iba tebe a tebe podobnýjm
No zašpiniť sa Putinovými exkrementami čo si Fico nosí ako talizman -
nie každý chce, alebo potrebuje.
Preto je každému " ukradnutá ".
Tup ci ako Jaka tí nemajú šajnu o tom, že v roku 2014 nabehli do Donbasu
a Luthanska ruZZkí dovolenkári s plnými poľnými a odvtedy tam začalo peklo.
Velil im plk. Strelkov, ktorý to pred dvoma rokmi verejne priznal.
To sa ale dementom do manuálov z Kremľa nedostalo.
Odporúčame