Dvě otýpky ze slámy, k ním kýbl na sr áni.
RuZZké apartmán - 2025.
Dvě otýpky ze slámy, k ním kýbl na sr áni.
RuZZké apartmán - 2025.
Ekonomika Ukrajiny v troskách.
To dokáže napísať jedine totálne ye bn utá dutá hlava.
Tak tam je vojna, vrahovia z RuZZka tam vraždia obyvateľstvo a ich ekonomika by mala prosperovať ?
Že neprosperuje aj tá fašistická RuZZka a neprosperovala ani predtým.
Dôchodky v Mordore 220 E, priemerné platy okolo 700 E.
A ceny ako u nás.
Ako je to potom možnú glupko ?
Však samotná Saková sa vyjadrila na začiatku pandémie.
To BUDE - DRAHÉ.
Skúste hádať čo jej odpovedal radiátor ?
Dane z nehnuteľnosti idú obciam a mestám - NIE štátu.
Super ťah zlodeja Fica a jeho tupých obdivovateľov.
Za 13 chododkov v roku 2025 si kúpim MENEJ ako za 12 v roku 2022 -23-
Ficinovce a ostatná tu pá háve´d - Gde je vaše
Ďakujeme Robo ??
Ficovi vyhovuje bordel " dole " medzi obyvateľstvom.-
Aspoň ľudia nemajú čas riešiť jeho kradnutia..
Toho o 12:43 ?
Vrah Putin už od roku 02014 plánoval vraždenie na Ukrajine
a k tomu si urobil a " tučný finančný vankúš ".
No 3 dňová SO - nevyšla a za 3,5 roka ju už " vankúš ô - FUČ.
Navyše podstatne znížené príjmy za suroviny - už robia svoje.
Fašistické RuZZko už naberá ten správny " kurz " aký nabralo ZSSR po Afganistane.
Snáď sa čoskoro dočkáme je krachu.
To nemusíš riešiť, skôr by si si mal uvedomiť, že na teba nezostalo nič.
Teda si " nafasoval " NULU.
Súhlasím.
To čo robia vrahovia z RuZZka na Ukrajine - by mala robiť Ukrajine v RuZZku.
Hranol juž musí byť z tých análov farebný jak dúha.
Akurát,že dúha má pekné farby, on iba odtiene hnedej.
Od Tpumpa, Putina a teraz od Li.
Tesať do kameňa !!
3 dňová ŠO Mordoru - pre jej obrovský úspech už slaví asi 420 x reprízu.
Málo.
Stále málo horí v studenom fašistickom RuZZku.
Glupko.
Kým sa nejaká trestná vec dostane na súd tak to niečo trvá .
Ty si ozaj iba zlomená ceruzka v peračníku.
Teda tu pá .
Špi na fašistická - RuZZka.
Ako o 11:47 ??
+++++++++++++
Lenže na to by musela byť najskôr urobená zmena zákona.
Odporúčame