Slovensko krajina debilov vo vedenéí štátu.
O tých PZP sa kváka roky a nič.
Pritom žiadna veda.
Evidencia aut podľa špz. - JE.
Porovnať s evidenciou zaplatených PZP a hneď sa zisti - KTO - NEMÁ zaplatené.
No a tomu hneď odobrať auto + mastnú pokutu.
Slovensko krajina debilov vo vedenéí štátu.
O tých PZP sa kváka roky a nič.
Pritom žiadna veda.
Evidencia aut podľa špz. - JE.
Porovnať s evidenciou zaplatených PZP a hneď sa zisti - KTO - NEMÁ zaplatené.
No a tomu hneď odobrať auto + mastnú pokutu.
Tupá ficina nemá šajnu, že Budaj bol evidovaný v zväzkoch ŠtB.
Najskôr ako dôverník - Domovník.
Spis bol pre ne spoluprácu " založený "
Hneď na to bol Buday evidovaný znova - ako nepriateľská osoba - John.
No ale to tupý rožný statok nemá šajnu pohľadať.
Inak Budaj mi je ukradnutý rovnako ako tá tupá icina čo ho kádrovala.
He he he.
Kolaboranti a ruZZký od pad tu sa opäť zavzdušňuje nad Ukrajinou.
najskôr onanujte nad tým čo robí vrah Putin a až potom zbytok sveta.
Doma si robte poriadok - doma vo vašom fašistickom RuZZku.
Keby vrah Putin nenapadol na Ukrajinu - NIČ z toho kvôli čomu máte záchvaty by sa NESTALO )
Koho z tupích plochozemcov zaujíma názor vedeckých elit,
alebo nejaká SAV .
Kotlár za pomoci mikroskopu z Dráčika, alebo Ale expresu zistil kukuricu a to platí.
Po novom sa už bude hovoriť - ako v kukurici.
Kotlár to už rieší..
Nik ti do nich nakáže chodiť.
Máš Jednotu, Kraj, Terno, Sama, Koruna v mnoho ´ďalších - slovenských.
Čo je napr. na bryndzovej, škvarkovej, smotanovej , mrkvovej, rybacej nátierke - NEKVALITNÉ ?
Bežné ich roky doma robíme a všetci ich máme radi.
No byť 4 - 8 je určíte lepší ako byť POSLEDNÝ..
Ficiny a ostatný mezmozgový od pad.
Gde je vaše jásanie, Gde je vaše -
ďakujeme Robóóó ???
Pre mňa a našu rodinu - zbytočný článok.
Autá máme max do 8 -9 rokov ich veku.
Voliči Fica - budú okamžite odstavení od pojazdov.
Niekto má Oxford - niekto boľševický VUML ako Fico.
Docent SBS čo prehral VŠETKY spory keď zastupoval SR.
Toto je " odborník " pre luzu.
Nemáš sa za čo ospravedlňovať.
Normalní Slováci vedie kde je " sever " a spodina iba kváka čo jej ich vodca nakáže.
He he he.
Slabé kolaborant, ba až mizerné...
Nie možno - určite !!
Však - Fico má od nástupu do funkcie plat vyšší o vyše 100 %.
To sa ti zdá málo, že sa venuje svojej ekonomike ?
Komu z jeho voličov sa takto polepšilo ?
Medzi štyrmi očami .
He he he.
Robil mu an álnu očistu ako vždy..
EÚ je ako žaba.
Ficina teda chodí žobrať k žabe ?
No úplný skrachovaný chudák.
Prosíkať žabu..
++++++++++++++++
Slabota mužík, veľká slabota...
Odporúčame