a presne o 18:39...
Oproti soc kám a negramotným určite.
To ale aj ja - a všetci gramotní.
He he he.
Naše majetky by sme mali tebe prenechať ?
Áno - boli tam 20 rokov, teda raz toľko , ale ich straty boli oproti ZSSR
boli TRETINOVÉ !!
Mužík z tých kolies určite NEPADALI Američania ..
CIA ??
A čo robili na Ukrajine Čečenskí koz om rdi, náckovia Wagnerovci, žobráci z KĽDR ?
Zbrane a strelivo z Iranu, KĽDR ?
Hlinená veľmoc nemala vlastné zdroje ?
Na vrahov z RuZZka platí iba hrubá sila.
No a samozrejme zásahy čo nyhjlbšie do týla latristamu.
Okná sa už dávno neotvárajú kvôli klimatizácií.
Ale my budeme mať ďalšiu konsolidáciu.
Kde sa na nás Česi hrabú...
He he he.
Takže už mužíci utekajú z fašistického RuZZka na Ukrajinu ?
Putinovi nik gramotný nemôže veriť - ani pozdrav.
Na tú sv iňu platí iba hrubá sila.
Aj ZSSR v Afganistane " držalo tromfy ".
He he he.
Latrista do dvoch rokov skrachuje a polovica mužíkov pokape od hladu.
Ako sa mieša do politiky ?
On kandiduje ze nejakú politickú stranu ?
A môžem poprosiť - aký majú výsledky vplyv na môj osobný život,
resp. mojej rodiny ?
Toto si povedal o 15:07 odrazu v tvojom zrkadle ?
Súhlasím s tebou.
Ozaj výstavba sieň žobrákov.
Bohužiaľ - je tam aj Slovensko.
sa predstavil o 14:44
Zamestnanci VŽDY chodia zadným vchodom.
Aj externí.
Ako spravný - glupko si sa ešte asi nedozvedel, že vrahovia od Uralu sú v presile 4 na 1.
Fašistické RuZZko = 145 miliónov mužíkov
Ukrajina 43 miliónov statočných obrancov.
A prečo takýto názor nemáš na fašistov a vrahov z RuZZka čo vraždia na Ukrajine ?
Opäť si si výdatne " pokecal ".
Pre jednoduchého.
Už si počul u tom, žr sa našli aj 30 a viac ročné napr. nepojazdné auta.
No a nový majitelia sa s nimi " pohrali " a spojazdnili ich.
Chýpem, že takáto info je na teba príliš zložitá - tak sa ňou netráp.
Odporúčame