Čím bol pre Hitlera - Tiso,
tým je pre vraha Putina - Fico.
Čím bol pre Hitlera - Tiso,
tým je pre vraha Putina - Fico.
Áno deje.
Robia to tam vrahovia z fašistického RuZZka.
Porovnávať Korčoka s radiátorom je ako porovnávať
posledný model BMW s nezloženým Moskvičom.
Korčoka som nemyslel - tým nezloženým Moskvičom.
To iba na vysvetlenie jed jednoduchším.
Pokiaľ by opozícia mala nejaký problém s financovaním osláv v čase konsolidácie-
radiátorová sestra to vraj štátnemu rozpočtu - refunduje.
Keby len jeden.
Teraz to je komplet vláda, na čele s obr - kolaborantom.
Nevyjasnil ?
Kto to od neho žiadal ?
Ty skrachovanče ?
Troska z Turzovky - môžem poprosiť o link na tú džentlmenskú dohodu ?
Či nedáš nič a budeš sa tváriť " múdro " ako rožný statok ?.
No ukáž sa na čo máš...
To sa ma mužík opýtaj - v debate pod článkom k téme o Izraeli.
Paňatno?
Se Sovetským svazem - prišla bída na zem.
A kde príde RuZZ - tam ostáva HNUS !!
Nebolo treba podpisovať sa o 20:43
+ ďalšie predstavenia v Nitre, kde trvale býva.
A aj inde.
Čím bol pre Hitlera . Tiso,
tým je pre Putina - Fico.
Však tam bol veľvyslanec latristanu, tak o čom blúzniš ?
Ozaj ešte som sa nedozvedel, ako´ý má vplyv na môj život víťazstvo hocikoho vo voľbách ?
Samozrejme teraz sa im bude mafia mstíť dokedy bude môcť.
Už im stihli zrušiť vystúpenie na Agrokomplexe.
Minister je predsa tvrdý smerák
Takže Fico kryje Igora ?
Koľko za to dostal peňazí ?
Fico je teda úplatná šte tka ?
Odmietnutie robiť šaškáreň smerackej mafií na oslavách využije
Fico min na 14 dní na
zamestnanie svojich tupých oFci - jeho voličov.
Lebo tí musia mať stále nejakého nepriateľa.
Gruzínec je už pasé, aj puč, Británia a Srbsko je tiež už zabudnuté..
Takže treba niečo nové.
Soc ky typu kalioskopa - sami od seba pracovať nebudú, tak kvôli čomu ich ľutovať.
Kysučania čo pracujú si žijú skvelé !!
Chlastenec ?
Daj si radšej urobiť chrup, lebo vás podľa jeho stavu hneď rozpoznať.
A ty stojíš v Setechove pri nákupe senka pre teba Gde ?
Odporúčame