Stačí mi mi registrovať tvoj nick -a všetko je jasné...
Stačí mi mi registrovať tvoj nick -a všetko je jasné...
To kvôli takému super úspechu - vrahovia z Kremľa robia už 427 reprízu ??
Slovensko má v svojej " výbave " aj množstvo tradícií, prísloví a porekadiel
a ďalších vecí _desaťročiami získavané obyvateľmi.
Jedným z nich je aj.
Aký otec - taký syn.
Otec - zločinec a mafián.
No a akého takýto kriminalník mohol vychovať svojho syna ?
Použijem ďalšie porekadlo.
Jablko nepadá ďaleko od stromu.
Pri takýchto udalostiach väčšinou vodiči - majitelia aút majú hlavu v smútku.
To to je inak.
Paľko sa teší - kupí si nové....
Čo vy na to soc ky - voliči smeromafie ?
Prťka -ten Poaró je odraz v tvojom zrkadle čo ťa desí ??
Lipšic, alebo Hojsík svoje autá - TAJILI ??
Vy tupé soc ky vždy dokážete zbytok diskutujúcich skvele zabaviť.
Stanko sa vrátil z osláv vnúčikov.
Inak si nesmierne cením tvojho vyzdvihnutia a uznania mojich kvalít
mojej osoby až do Policajného zboru.
Ja syn - zatvoreného protištatného živla - a policajt.
Ozaj skvelé vyznamenanie od teba.
Podľa Fica - sa jedná iba o taký normalný ľudský príbeh z Nitry.
Ficina a tupec o 20:40.
A o Skrúcanom, alebo bývalom šéfovi SND - Móricovi nedáš - NIČ ??
Vy - bezmozgovci NIKDY nesklamete.
Mimochodom - takých nehôd je na Slovensku ročne v priemeer asi 20 -30.
Vybavovanie si účtov Nitrianskeho podsvetia a mafie v reále ?
Zdá sa ti že tu je málo špiny ?
Treba ešte aj tú od Uralu sem dopratať ?
A ty tu zbytočne kvičíš ako oší paná pred korytom horúcej vod&y.
Staraj sa o tvojho voleného Fica -. čím ťa ten okadil.
Myslím jeho sľubmi.
Nezdražel, nič nezvýšil.
Tak si užívaj jeho luxusu.
Isto si si tiež o 100 % zvýšil tvoj plat.
Glupko.
S tým rozmýšľaním si ma veľmi rozosmial.
He he he.
Odkedy ma náš prezident právomoc konať bez súhlasu vlády ??
Čo len budete robiť vy nešťastní stroskotanci keď sa Soroš pominie.
Mátajú vás 90 dedkovia ?
Necvrnknete si pri spomienke na nich aj do tangáčov ?
A čo také by si potreboval, aby som ti zistil ?
Fico to okomentuje - keď sa preukáže že to nebol pokus o atentát .
Normalný ľudský príbeh....
lefrson a ty máš aký ročník tvojho Mustanga ?
Že si tak spokojný...
A tvoje včerajšie m i s lím - to mala tvoja gramatika voľno ?
Môžem ti v tvojom archíve nájsť čas.
Pani Madeleine iba pravdivo pomenovala vtedajšiu ralitul.
No a o chvíľu sa tak bude o Slovensku vyjadrovať znova.
Odporúčame