Vidíš - Kiska bol v Prezidentskom paláci a vôbez z toho NEMAL žiadnu ujmu.
No a 42 doposiaľ právoplatne odsúdených smerákov je Gde.
Tretina sedí v base.
Vidíš - Kiska bol v Prezidentskom paláci a vôbez z toho NEMAL žiadnu ujmu.
No a 42 doposiaľ právoplatne odsúdených smerákov je Gde.
Tretina sedí v base.
Máš nadštandardný nick.
Dokonale ťa vystihuje !
Chválim tvoj vkus a výber !!
To písanie by bolo dlhé.
Stačí napísať - progresivnytupec.
Tým to je vystihnuté dokonale !!
Opäť červené upozornenie.
Exkrement búcha jeho tupou gebuľou o dekel žumpy zvanej - Ignore.
Si si pokecal.
Ona hlavne podporuje krach Slovenska.
Slovenská Ficinovo-konsolidačná úmera.
Všetko sa vďaka neschopnosti vládnucej mafie zdražuje ,
robia s akože konsolidačné- teda úsporné balíčky, ale dlh sa neustále ZVÄČŠUJE.
Opäť perpetuum mobile - made in Smer.
Už je to hodne cez 20 rokov, čo mi manželka rozprávala príhodu z ich práce.
Niekto nim tam vykradol šatne.
Jednej pani aj kartu z ktorej stihol zlodej vybrať aj peniaze cez bankomat.
Manželka sa jej opýtala, že ako je to možné - a či mala v peňaženke aj PIN.
Pani - že áno a mala ho napísaný na samotnej karte.
Na smiech mojej manželky - že si zvolila " dobre " miesto sa na ňu vraj oborila,
s tým že či si ho mala napísať na 3,14.u.
Ja mením poradie NÚL - čo mám ako PIN čo tri dni.
Mňa sa to teda netýka.
He he he
Ako sa tá fanatička zapísala do spoločnosti - tak sa jej to zo spoločnosti aj vrátilo.
Konchite zrušili prázdninové koncerty ?
Či už ho niGde nevolajú ?
Separ ho vystriedal ?
Aj s tunajšími kolaborantmi a ruZZkými anal níkmi.
Transke sa cnie za jej " obšťastňovačmi " ktorých v roku 1991 vykúril pán Kocáb .
Pri tom Uhríkovi nech si dajú pozor - aby Miňo nezačal žiarliť.
V Mordore bude ešte bombovo...
On o 12:20 - sem dal jeho osobnú skúsenosť.
Máš úžasne konexie.
Byť osobne pri každej takejto významnej udalosti.
Ďakujem ti, že si mám to dopodrobna vysvetlil - ako to vtedy volo.
Predsa len - priamy účastník - ten vie najviac.
Patrí k 12:17
Už sa opakujem - ale aj tu platí rokmi overené.
Kudy chodil - tudy krad.
Byl socialnej demokrat.
+++++++++++++++++++
Bozkáva Danko.
Títo lížu Putinovú pr..el podľa vzoru ich Roba.
Odporúčame