To ešte stále nejakého glupca zaujíma ?
Nejaký ropovod ?
Opäť sme Europe na smiech .
Deb ilov vo Ficilií trápi ropovod.
Zbytok Európy sa rehoce.
To ešte stále nejakého glupca zaujíma ?
Nejaký ropovod ?
Opäť sme Europe na smiech .
Deb ilov vo Ficilií trápi ropovod.
Zbytok Európy sa rehoce.
Alebo Infoh ovne.
Vodné živočíchy - NIKDY neovplyvali umom.
Predtým ešte jeho pucflekovi - Janukovičovi.
Čo konkrétne podnikáte - neprezradíš ?
Nevráti.
Fico ich daruje - "vedcovi ".
Slovensko na to má,.
Inak je paradox - ako to kto myslí so Slovenskom.
Vyše 800 psychiatrov a psychológov - ZADARMO diagnostikovali Fica.
Diagnostika Kotlára - vyšla Slovensko 350 000 Eur.
Asi rodné listy tunajším kolaborantom a ruZZkým špi nám..
Niečo o Indiánoch, alebo z doby kamennej by súdruh nedal.
*U nás sa píše rok 2025.
Že ty žiješ pred 80 rokmi tu nikoho netrápi.
Konečne aj vo Ficilií zmiznú dve ohavnosti po tých Hitlerových špinách .
Vo Varíne sa ulica premenuje a z Rajca zmizne busta Ďurčanského.
Po tej borovičke sa už rozprávaš sám so sebou ?
Nie je to nejako skoro?
Ešte nie je sani čas obeda.
No ale u teba to nerozhoduje.
Obedy nepoznáš..
Prečo by som mal strácať časť vygrcmi nejakej transky ?
Urguj si pospolita.
Opäť si si smutne povzdychol pred zrkadlom ?
Tomu sa hovorí nostalgia - po čom máš potom tunajšie záchvaty.
Ten sa musí nastáť pred zrkadlom pri písaní
aby mal toľkú inšpiráciu ...
Určite je pre mňa ,prijateľnejší nejaký plagiátor, ako mafián
a zločinec.
Teda skoro celá kandidátka Smeru v predchádzajúcich voľbách.
Ozaj a Danka si prečo transka nespomenula.
Ten je pre teba určite čistý - však je tvoj.
Vedú vojnu voči RuZZku ?
Určite od 24. 2. 2022 - kedy Ukrajina prekročila hranice do vnútrozemia RuZZka.
Dobre som to napísal ?
Tupej ruZZkej hlíste ťažko niečo vysvetliť...
Typický ruZZký mierotvorca - Putinov exkrement.
Ukrajina provokuje fašistické RuZZko - že si bráni svoju vlasť ?
Pre teba boli určite partizáni v SNP - všetci teroristi.
Transka - Zelenskeho niekto po úteku Janukoviča dosadil ?
Putin to má jednoduchšie.
Podpísal dekrét, že bude prezidentom do roku 2035.
Ak dovtedy neskape - podpíše si ďalší dekrét.
Zažil som mnoga volieb za socializmu.
Na zvolenie 350 osôb do FZ - a navrhnutých 350 kandidátov.
To bol - VÝBER !!
Keby im bol čo i len jeden počas volieb zomrel a hneď sa to dostalo na verejnosť
-. tak neviem neviem - ako by sa boli krútili.
Kvič u Putina.
Všetko ETOT jeho" delo ".
Odporúčame