Opäť ako skoro každý deň na na mňa začína lepiť exkrement z Hrochote.
Aspoň to tak signalizuje červeno - skrytý príspevok.
Už asi po 20x - odkaz.
Hrochotský exkrement- žumpa - IGNORE je pevne pre teba uzatvorená.
Zbytočne derieš paprče a klávesnicu.
Opäť ako skoro každý deň na na mňa začína lepiť exkrement z Hrochote.
Aspoň to tak signalizuje červeno - skrytý príspevok.
Už asi po 20x - odkaz.
Hrochotský exkrement- žumpa - IGNORE je pevne pre teba uzatvorená.
Zbytočne derieš paprče a klávesnicu.
Chápem, že ty už dlhé roky čakáš na tvojich obšťastňovačov
ktorí ti robili " dobreô v rokoch 1968 -1990.
No asi sa už nedočkáš
-
Inak ďakujem za uznanie.
V súčasnej dobe pričleniť mňa - syna zatvoreného otca boľševikmi ako protispoločenského živla k boľševickej ŠtB- už z recesie považujem za vyznamenanie.
Komu sa toto podarilo ?
Do biedy a utrpenia, ako to bolo od roku 1948 -1990.
Glupko - ešte raz a POMALY.
GDE nám vyhodili do luftu ropovod ?
Aby si zo seba nerobil zviera čo robí ÍA -
ja som počul že sa to stalo na území fašistického RuZZka.
Tam máme Slovensko - SVOJ ropovod ?
Odkedy ??
Samozrejme že nebaví.
RuZZko sa baví iba s tými - kto Putinovi líže anál
a Trumpom, lebo z toho sú jemne posejkaní.
Gdo je slávik ?
Poznám iba vtáčika..
Inak do volieb je myslím 2 roky,
Huliak už má oblepené Slovensko svojím xischotom a tými jeho poskokmi.
No asi si tie peniaze mal radšej dať na terminovaný vklad.
Určite títo tupci sólo - nad 2 % nevyskočia.
Takže volička súčasnej vládne koalície - v teréne a akcií.
Hovorili po anglicky.
Čo ak zrovna dojednávali - puč ?
Ved musela teda zasiahnuť.
Aby uchránila zvrchovanosť Ficílie - a vatry k nej patriace.
Trosky - opäť v záchvatoch ?
Aké škody ?
Že ste sa narodili postihnutí ?
Za to STV a ani iní nemôžu.
Rozvárajú sa dvaja robotníci o slobode a demokracií.
RuZZký a Americký.
Amík hovorí.
U nás môžeš hocikde a hocikedy zanadávať na vládu a aj prezidenta USA.
Nič sa ti nestane.
To je sloboda a demokracia - môžete si toto dovoliť vy v RuZZku ??
RuZZ mu oponuje.
U nás si tiež môžeme hocikedy zanadávať na vládu a prezidenta USA.
Takže sme na tom rovnako.
RuZZ mu hovori
Nesmieš zabúdať na seba.
Nebu´d skromný - pochváľ sa.
Však aj vy lešenári, kopáči a všetci s VŠŽ ste tu !!
Ťa vybrali za ich hovorcu - aby si to zvestoval ?
Mongolík.
Vyjadrili sa aj PSYCHOLÓGOVIA, aj PSYCHOLÓGOVIA - ty 200 %
Predvčerom zverejnil štatistický úrad - REKORDNÚ infláciu za posledné DVA roky.
4,4 %.
Pedro a ostatní negramoťáci by mali urýchlene vypisovať.
Ďakujeme Robo.
Ty si sa prihlásil za nich za všetkých ako ich hovorca ?
Ale toto asi funguje u každej banky a platbách kartou, mobilom..
Lebo ja mám Prima banku - ale nič za to neplatím .
Šimkovičová to vylepšila.
Ta išla do Ríma lietadlom, jej prázdne auto po ceste za ňou.
Odporúčame