No mne osobne je tých 70 rokov asi jedno.
No mne osobne je tých 70 rokov asi jedno.
Načo sa zaťažovať takýmito zbytočnosťami ?
Asi nemáš iné čo robiť.
To my hoci sme už za zenitom - nestíhame.
Včera jedny deti odchádzali na dovolenku do Španielska.
Takže " povinný " rozlúčkový obed a niečo na cestu.
Dnes prišli druhé z Talianska.
Takže opäť " povinný " obed na uvítanie.
No a tak tie dva dni ušli ako voda.
No a treba sa tešiť z ďalších pekných a spokojných dní čo nás určite čakajú.
A aj počasie sa určitete vylepší.
Ty a myslíš ?
Môžem poprosiť o informáciu - čím tak konáš ?
Ďakujem.
Tak sa teš.
Konečne sa vyrovnáme hlinenej " veľmoci ".
He he he.
Mám to brať ako pokus o nevydarený vtip, či už iba číre zúfalstvo ?
Oboje slabé, veľmi slabé.
Fico to mal dať najskôr na vedomie jeho tu pému FAN clubu.
Lebo - kým sa jeho postoj dozvedia, mnoho ich môže vykotiť.
Opäť táraš.
Všetci zaočkovaní predsa už pred DVOMA rokmi vymreli.
70 rokov krachuje kapitalizmus, USA a dolár.
Takže súdruh - už ten čas nastal ?
Netrvalo to nejako dlho ?
To také ZSSR bolo v tom krachu úspešnejšie, aj so socializmom.
Hlavne, že obaja kadia na Putina.
No keď pôjde nabudúce robiť očistu Putinovi - bude ich potrebovať dupľovane.
Kto súhlasí a podporuje vraždenie a vrahov -. je ich spolupáchateľ.
Momentálne vraj zháňa sáčky, aby ho mal v špeciáli v čom prepravovať.
To ich pomenovanie si dokonale vystihol.
Ďalej si nuž dral klávesnicu zbytočne.
Tým že sú tým - ako si ich pomenoval - nepochopia...
No to by ešte tak vyzeralo, aby mi nejaký skrachovanec diktoval, ako sa tu mám baviť.
S i ?
To sa chváliš, či sťažuješ ?
Iba som si dovolil upozorniť, aby ste pri vašej jednoduchosti nezabudli vašu ďakovačku.
Ktorú tak radi Robovi dávate.
A nevysedela tá tvoja mamička Ursula nejaké kuriatka ?
Keď tu tak voláš ?
Ale však mužíci - nemusíte mať stresíky.
Normalní ľudia si zariaďujú život - aby ho mali čo najlepší.
napr. v USA je už 6 milionárov RuZZov.
Keď máš problém vo Ficilií - raj RuZZko ťa uvíta.
Odporúčame