Normálne gramotný človek sa dokáže poučiť aj zo svojich chýb.
Tupci tí nie a budú si omieľať skazky aj 80 rokov dookola.
Niečo o Banderovi by nebolo ?
Normálne gramotný človek sa dokáže poučiť aj zo svojich chýb.
Tupci tí nie a budú si omieľať skazky aj 80 rokov dookola.
Niečo o Banderovi by nebolo ?
+++++++++++++++++++++++
Googlil som.
Phil nar. 30.1. 1951
Rišo - jún 1961
Takže rozdiel 10 rokov.
Phil bude asi starší.
Rišo môže mať okolo 62 - teda je ešte mladík.
Dnes ten deň ušiel ako voda.
Som spokojný.
No a záverom súdruhovia mužíci a ostatný od pad - VSP !
Oboje sa nám tu celkom darí...
Zbytočne snívaš mužík.
Vrah Putin - NIKDY neriadil a ani nebude riadiť EÚ.
Prečo zrovna zdaňovať ?
ZRUŠIŤ ich úplne.
Nech ich majú ako my ostatní...
Však si ich púšťaj - napr. v spálni, ak nejakú máš.
Urobáš si dobre.
Mužík, ty sa pri tom tvojom obdive ruZZkých vrahov asi toho dôchodku nedožiješ.
H he he.
teší ma že tu rôzne podradnejšie živly vytáčam.
Inak hrá mi Škwor - to je potom balada.
A aby si bol úplne " kľudný"
My s manželkou máme dôchodky - TRI.
Teda ja - DVA.
To ti je potom sveta žiť...
Takže Ukrajinská rozviedka čochvíľa dostane novú úlohu.
Takže si ho konečne aj ty pochopil !
Je zábavne, ako tu kvičia kolaboranti a ostatný ruZký od pad.
Realita je takáto a to je DOBRE.
Skúste kvičať, že už nie je máj 2025.
To budete mať to isté !
Hlupáci sú neschopné soc ky, ktoré iba kvičia .
Pritom sa máme vdaka kapitalizmu - oproti skapanému socializmu SKVELO !!
Fico chválil Šefčoviča.
To je oFcam - málo ?
Chválim.
Prvá veta a na jej konci sa podpíšeš.
Takže to kvôli tým 30 % sme v tom socializme ostali tak zaostalí ?
To som netušil.
Škoda že ten socializmus aj s jeho podporovateľmi - neskapal skôr !!
To " akademičku z Ružomberku " nenapadlo že NEMUSÍ na mňa reagovať ?
Ja sa zabávam na kom chcem , nejaká tu...ňa mi tu nič nebude diktovať.
2x drahší kontrakt s USA znamená,
že Fico má možnosť 2 x viac ukradnúť z tej sumy
ako keby bola nižšia.
Mužík - mal by si sa teda tešiť.
Podľa tebe podobných aspoň EÚ skrachuje...
he he he
Takže liliput sa opäť posejkal a zaliezol späť do diery 300m pod Kremeľ.
Vraj " vodca ""
Žobrákov...
Odporúčame