Pedro a ostatná háveď - tu.
A aké platy majú súdruhovia mužíci vo vašom raji RuZZku ?
Koľko krát násobne vyššie - od slovenských ?
Pedro a ostatná háveď - tu.
A aké platy majú súdruhovia mužíci vo vašom raji RuZZku ?
Koľko krát násobne vyššie - od slovenských ?
Soc ka by potrebovala nejaký kabát ?
V každom meste a aj na dedinách sú kontajnere na zber šatstva.
Zájdi tam - pomôžeš si.
Ďakovať mi nemusíš...
Ta bola v akej strane ?
Asi 8 -10 rokov som bol v Nitre na autosalóne.
Už si nespomínam o akú značku auta išlo, ale dva šikmookí
/ určite nie Kórejci / ho najskôr filmovali zo všetkých ulov a potom merali
a všetko si zapisovali.
Dokonca sa váľali aj po zemi kvôli podvozku.
Bolo to veľmi nevhodné na takej akcií.
A Putin prečo nedal zaostalým mužíkom 11 miliónov dolárov,
ale dal ich rumunskému kolaborantovi ?
Inak Rumunský štátny rozpočet sa po ich zabavení - nimi potešil.
11milionov nenájdeš na ceste.
To je normálne, že smeráci medzi sebou takto komunikujú.
Sú to retardi.
Daj to vedieť aj Putinov do Kremľa.
Potom by neprišiel zbytočne o 11 miliónov dolárov -
ako v Rumunsku u jeho " kolaboranta " na prezidenta.
čo tu oxi...
Snehulienka dot u oxidovala celý deň to už momentálne rieši.
860 psychiatrov sa snáď u Ficiny - myslia ?
Prťka bojuj, bojuj..
Konchita bude mať nejaký koncert - ked si pozýva publikom ?
Takže Pedrovi sa zavaril - a asi roztopil nick snehulienka
a tak ďalej už prdká ako Pedro134.
2-3 nič nehovoriace slovíčka a podpis ?
Inak ten podpis o 18:07 - ťa dokonale vystrihuje.
Spojný dôchodca je spokojný aj v manželstve .
Už 50 rokov.
Daňový úrad.
Mimoriadne s tebou súhlasím.
My dôchodci sme mali dosť času na to, aby sme sa o svoju starobu postarali !!
Takže nad čím by som sa mal zamyslieť ?
Kto z nás dvoch je podporovateľom Fica, ktorý valí iba do dôchodcov a okráda mladých ??
Prťka.
Ďakujem, že mi tu opakovane potvrdzuješ tvoju tup otu.
Vysvetľovať jedno buňkovcovi tvojho formátu rozdiel medzi
transkou a imitátorom by bola šialená NADpráca.
Páčia sa im naše transky.
Obzvlášť nejaká Šeherezáááááááááda.
Na Soroša si zabudol.
Bude z toho smutný...
Odporúčame