Zrejme kvôli jej " intelektualným " kvalitám čo si opísal - ostala mimo záujmu.
Zrejme kvôli jej " intelektualným " kvalitám čo si opísal - ostala mimo záujmu.
Včera som ti to napísal?
To so bol tak ožratý, že hoci si na to reagoval,
dnes už o tom nevieš ?
Zbytočne to nebolo.
Nabalil sa na tom nejaký smerák a o to išlo.
Čudné maniere tu ukazujú niektorí " mudrci"
O 16:18.
9 krátkych slovíčiek - a musí sa za nimi - podpísať ?
Kvôli čomu ?
Luna by mala čas čo minie na písanie infantilných blokov -využiť k nájdeniu nejakého chlapa pre seba.
Potom by bola spokojnejšia.
Nepoznám väčšiu katastrofu pre ženu v " určitom veku " - ako keď ostane starou dievkou.
Vari Pravda, alebo niekto iný drží tých čo im tu diskusie nepasujú ?
Však kvôli čomu ste tu nasilu ?
Prečo si nediskutujete na Infoh ovné, Zjem aj vlek, alebo pohlavné spravy?
Nad čím tu teda kvičíte chudáci ?
Bohužiaľ.
Tí kolaboranti a ostatný od pad čo tu velebí vraždenie to myslí vážne.
No " myslí " - oni nemajú čim myslieť.
Oni idú podľa not z Kremľa.
Mocní tohto sveta sa v demokratických voľbách - STRIEDAJÚ.
Vrahovia a diktátori sa držia koryta kým neskapú.
Koľko sa už vystriedalo prezidentov napr. na Slovensku -
za 25 rokov oproti fašistickému RuZZku, alebo hocikde inde v Európe a vo svete ?
Potom prečo státisíce občanov RuZZka sa snaží vysťahovať do USA a naopak skoľka ?
No a tí čo nemajú to šťastie o ostanú vo fašistickom RuZZku -
ozaj ako prasatá kapú v zákopoch na Ukrajine,.
V Blave na Súmračnej.
Okrem tých rubľov tam berú ako tovar aj negramotných
voličov Fica.
Mám dojem, že ty sa už zbytočne zaujímaš.
Ty si už zaradený.
Aj.
Lenže teraz na rozdiel od toho ohradeného režimu si za to prúdenie
žijeme ako " pašíkovia v žite ".
Pokiaľ prestanú prúdiť - skapeš od hladu, lebo podporu ti nebude z čoho platiť.
No daj - koho USA anektovali a pripojili k sebe.
Ideš mužík.
KOHO ??
A hlavne vraha....
Hamas sa teda môže radovať a tešiť zo svojho diela - ktoré ON začal !
V našej rodine - asi tí čo sa ich toto týkalo mali šťastie.
Vždy dostali o jeden plat navyše, oproti počtu čo im ručil zákon.
Takže máme iba pozitívne skúsenosti.
Aj ja ešte pracujem.
*Ja tiež občas obdaruje _ kto to potrebuje.
13. schodok ?
To je Fico kupovanie voličov - peniazmi, ktoré si požičiava
lebo ním vedený štát na to NEMÁ !!.
Tí ktorí obveselili ľudí - prečo nie ?
Odpad tu podporuje vraždenie na Ukrajine a rozkrádanie Slovenska !
Dobre si to povedal tomu odrazu v tvojom zrkadle o 11:57.
Chválim ťa za tvoju otvorenosť.
Odporúčame