Človek sa stále dozvedá novinky.
Podľa dvoch dnešných glupcov nižšie - NATO napadlo Irak alebo Líbyu.
Ešteže nekynožilo Indiánov a tučianky v Antarktíde.
Človek sa stále dozvedá novinky.
Podľa dvoch dnešných glupcov nižšie - NATO napadlo Irak alebo Líbyu.
Ešteže nekynožilo Indiánov a tučianky v Antarktíde.
De bil ko. !!
Článok je o NATO.
Opakujem - článok je o NATO !!
Kedy okrem tvojej tu pej palice malo niečo dočinenia NATO s Afganistanom, Irakom a pod?
A srbsko ?
Samozrejme že sadista ako ty bol vo vytržení z toho ako tam vraždili baklanskí mäsiari - Miloševič, Mladiča Karadžič menšiny.
Na POKYN - OSN tam zasiahlo NATO - NIE svojvoľné.
Vdaka jeho zásahu skončilo vraždenie v Srbsku a ty si prišiel o tvoju radosť.
A tie tri svi ne - skončili v Haagu a tam by si mal skončiť aj ty.
Takže opäť spálená zem - niečo ako povrch planéty Mars.
Po " osloboditeľoch " - vrahov z fašistického RuZZka.
No ale napíš mi geniusik - koho NATO svojvoľne napadlo -
na rozdiel od Varšavskej zmluvya fašistického RuZZka.
Od takého Yntelektuála ako ty sa rád nechám poučiť.
Glupko o 19:17.
Skús Googliť a tam sa dozvieš, že Ivekmetín je PRE kone, a tým teda - aj pre TEBA.
Vedenie EÚ by sa už malo konečne prebudiť,l inak zakape na svoje nadčasové ideály.
Pokiaľ budú v EÚ vydierači ako Orban, alebo Fico -. treba zrušil konsenzus pri hlasovaní
a zaviesť iba kvalifikovanú - väčšinu.
napr. 5 /6, alebo 4/5 a pod.
To je ten liečik čo vás dezolé drží na štyroch ?
Nemusel si sa sa o 19:13 podpisovať.
Nacistický režim vraždí na Ukrajine.
Sú to vrahovia z RuZZka a nimi objednaní žoldnieri.
Kvôli čomu sa pýtaš trollko ?
Však podľa tvojej dutej hlavičky asi NATO - keď si sem tu ujovinu zavesil.
RuZZkí trolli sú VŠETCI - tu pí.
Však inak by nimi - neboli.
Ešte doplník k 19:53.
Vidíš - obranná.
Podľa toho sa ja správala a NIK s ňou NEMAL za jej existenciou problém-..
No a ako sa chovala Varšavská zmluva ?
Okupácia a vraždenie v roku 1956 v Maďarsku,
Okupácia a vraždenie v roku 1968 v ČSSR.
Mongolík.
A čo má spoločne NATO so skapanou Varšavskou zmluvou ?
To keď v jednej dedine zanikne futbalové mužstvo - tak zákonite musí aj vo vedľajšej ?
Glupko o 14:31.
Putin donútil Fínov a Švédov vstúpiť do NATO - hoci dovtedy o tom uvažovali asi tak
ako ja o mojom výlete na Venušu.
Alebo Švajčiarsko.
Je komplet obkolesené štátmi NATO ?
A vadí to Švajčiarom ?
Keď môže Fico s Orbanom, prečo by nemohol on
ktorý bráni svoju krajinu pred vrahmi od Uralu ?
Hlavne práca v gulagoch je v RuZZku populárna.
Ty si z tých šušňov zdá sa urobil tvoju večeru.
Keď tu o nich dookola píšeš.
V tom prípade ti prajem - dobrú chuť.
Na šušne a ich konzumáciu je jediný expert vo Ficilií a socialista a Ficov kamoš - Chmelár.
Rudko a ty si tiež OK ?
Nič im nedávať.
každý nech sa postará o seba.
Škodu nech si riešia cez poistky.
Odporúčame