Napr. ponorka - Moskva
Napr. ponorka - Moskva
Inak redaktori vedia dať nadpis - ktorý zaujme.
Teraz v nadpise - vraj " mocnosť ".
Áno.
V počte latrín - určite.
Presne taký - ako sa prihlásil sem o 10:51
Zaujímavé, že o tom Covide začal hovoriť 4 mesiace dozadu.
Predtým - mu nik neponúkol honorár za takéto " zaručené " informácie ?
Odkedy malo niečo spoločné vydieranie s demokraciou ?
Kde utekal po poslednom veľkom zasadnutí EÚ z Bruselu Orbán ?
Domov to nebolo.
Problém v EÚ sú vydierači a Putinoví anal níci Fico + Orban.
Za Dzurindu bolo Slovensko TRETIE v rámci EÚ zo štátov bývalého Východného bloku.
Pre soc ky a štrbavcov to bolo niečo pre nich nevídané a hlavne NEPOTREBNE.
Fico im plní ich želanie a Slovensko doviedol na CHVOST - EÚ.
Už sa predsa podľa bezmozgových boľševikov pripravuje ten Západ na rozpad 70 rokov.
Ti týmto gratuluje.
Ty budeš teda NADpriemerný gadžulo....samozrejme aj
s NADpriemrnými komplexmi.
Síce tohto týpka nemusím, hlavne po reklame pre Tesco, ale ten sa aspoň živí
vlastnou šikovnosťou a umom.
Nie ako zlodeji zo SNS kde šikovne kvôli vbehla " kolikovačka " z Kitsse.
Jej politická kariéra je iba vďaka kolíkom - Kolára, Danka.
teraz skáče síce na Machalovom - no ale to jej asi v kariére nepridá, alebo aj on je závislý
na iných.
Však aj Juraj Gagarin robil všetko pre to, aby sa dostal na špicu osôb -
ktoré mohli aspoň na chvíľu opustiť priestory ZSSR.
Jemu sa to podarilo !
No a keď sa vrátil a preplo mu z toho - hneď aj skončil.
Ono to je diskutabilné.
Poznám niekoľko žien - samoplatiteľky, ktoré celý život pracovali .
Ale kvôli deťom museli mať skrátené úväzky 5 - 6 hodinové a tým aj zamestnania
kde im to umožňovali.
Rôzne upratovačky, pomocné sily v kuchyni a pod.
Pritom veľmi pracovité osoby , ktoré vychovali slušných potomkov.
Vo fašistickom RuZZku ?
Nemožné...
Dobytok napísal klamstvo - včera o 15:27.
No ale čo od takého čakať ?
NEBOLO!
Neuveríš, ale je to tak.
Fantasmagorie tvojej tupej palice na tom nič nezmenia.
Patrí k 20:05.
Ozaj - predpokladám, že ty pri svojej tu pote ani netušíš, že tam ako PRVÉ
bolo ZSSR a asi nemáš ani potuchy, kde ho to doviedlo.
No a aj nás poučíš - ako tam boli zastúpené ??
Či sa na viac svojou dutou guličjkou nezmôžeš ?
Však bu´d konkrétny, nie iba tupé všeobecné - nič nehovoriace drísty.
Ficina v minulosti bľabotal niečo v tom zmysle, že bude robiť politiku na 4 svetové strany.
Mám terajšie jeho chovanie chápať tak, že aj liezť do radníc - bude tiež v týchto smeroch?
Východ má už " ošefovaný " takže teraz riečí západ ?
To som ale zvedavý komu sa bude driapať do r.te - na severe .
Na juhu asi Orbanovi.
Opäť iba tupé klamstvo ruZZkej trosky.
No dal linky.
Veci čo boli potrebné okamžite - s tými sa netráp.
Odporúčame