Chápem dôležitosť testovania ľudí ktorí pracujú aprichádzajú do styku s rizikovými skupinami osôb, teda lekárov, policajtov, kamionistov, predavačov, poštárov, kuriérov... Ale čo to ten Matovič zase vymyslel že každý človek bude môcť prísť pred okresnú nemocnicu dať sa otestovať ? To je načo dobre? Aby každý debilko ktorý dostane soplik teraz behal pred špitál a dával sa testovať namiesto toho aby to doma v izolácii vyležal. Budú sa tam zgrupovat chorí ľudia a roznášať aj iné choroby. Je absolútny nezmysel celé toto dobrovoľne testovanie lebo to len vyvolá mylný pocit bezpečia a v konečnom dôsledku zvýši zgrupovanie sa chorých ľudí ktorí okrem čaju a ležania doma v posteli nič iné nepotrebujú.


