NATO krížové zásoby šetrí na vojnu s Ruskom a Kimom
NATO krížové zásoby šetrí na vojnu s Ruskom a Kimom
Keď ľudia chceli na leteckých dňoch SIAF vidieť nové Duchovné, dostali odpoveď že to nie je možné lebo NATO a sankcie.
To si čo ti Taliani dovoľujú, prijímať pomoc z Ruska, dokonca od ruských VOJENSKYCH zdravotníkov ? Veď to akoby dovolili vstúpiť Ruskej armáde na územie NATO. Voči Rusku predsa má EU prijaté platné SANKCIE a Taliani to vedome ignorujú. Kde je EU? Kde je NATO? Páni Dostál, Klus, Naď, Kiska..., prečo teraz mlčite a neochraňujete zapadné hodnoty a princípy ?
Svet im to už odpláca. Denne hlása desiatky importovaných prípadov. Očakáva sa druhá vlna.
Svet im to už oplácať. Denne hlása desiatky importovaných prípadov. Očakáva sa druhá vlna.
To si čo ti Taliani dovoľujú, prijímať pomoc z Ruska, dokonca od ruských VOJENSKYCH zdravotníkov ? Veď to akoby dovolili vstúpiť Ruskej armáde na územie NATO. Voči Rusku predsa má Sú prijaté platné SANKCIE a Taliani to vedome ignorujú. Kde je EU? Kde je NATO?
A prečo sa sem teda valia ďalší utečenci keď vidia aké je to v tej EU zlé ? Alebo im to nik neukazuje. Tretí sektor by mal po svete šíriť osvetu že tu migrantov nič dobré nečaká. Autorka spomína Irancov, ale pokiaľ viem v Irane nie ja ani vojna, ani hladomor.
USA už hlásia 27000 nakazených. A to pred týždňom mali len pár stoviek. Takýmto tempom za ďalší týždeň predbehnú Talianov aj Činu. Španieli predbehli už včera. A to Trump pred týždňom ešte nakazu v USA bagatelizoval. Som rád že u nás vládol Pelle a nie Trump. Čo na to povedia Trumpofili Klus s Nagyom ?
Aký má vplyv počet testovaných na počet chorých? NIJAKÝ. Je to len číslo. Štatistický údaj pre tých, čo sa potrebujú handrkovať, či bolo skôr vajce alebo sliepka. Je to TEST, nie vakcína proti chorobe. Ak má človek všetky príznaky ochorenia, na čo ho mám testovať? Testov je málo a Pelle ich šetril na prípady ozaj potrebné. Napríklad pre prípady keď človek, ktorý je potrebný pre riadny chod tejto spoločnosti má podozrenie, a je potrebné vyvrátiť/potvrdiť či sa môže vrátiť medzi ľudí a ďalej POMÁHAŤ. Lekári, sestry, zdravotný personál, policajti, hasiči .... My ostatní ak máme podozrenie, máme zostať doma v karanténe. Kto toto nepochopil, je potenciálny šíriteľ.
Ľudia, otvorte oči a používajte rozum. Sú minimálne 3 druhý testov. Ten ktorý je spoľahlivý na 100% trvá 5-6 hodín. Keďže nie vždy je čas čakať 5-6 hodín alebo 3, nakúpila vláda aj rýchlocesty napr. keď treba otestovať obete dopravnej nehody pred hospitalizáciou. Ak šiel niekto v marci na dovolenku a teraz sa boji či si nedoniesol nakazu, je to jeho problém, má sedieť v karanténe a čakať. A nie zbytočne zaťažovať labáky a lekárov lebo ma psychicke problemy.
Aký má zmysel že sa bude niekto testovať 2x denne po dobu 14 dní okrem štatistiky?
Ľudia, otvorte oči a používajte rozum. Sú minimálne 3 druhý testov. Ten ktorý je spoľahlivý na 100% trvá 5-6 hodín. Keďže nie vždy je čas čakať 5-6 hodín alebo 3, nakúpila vláda aj rýchlocesty napr. keď treba otestovať obete dopravnej nehody pred hospitalizáciou. Ak šiel niekto v marci na dovolenku a teraz sa boji či si nedoniesol nakazu, je to jeho problém, má sedieť v karanténe a čakať. A nie zbytočne zaťažovať labáky a lekárov lebo ma psychicke problemy.
Vyzerá to tak že sa znovuzrodi stará dobrá komunistická civilná ochrana aj so skladmi ochranných pomôcok v každej obci.
Každá z metód testovania má svoj význam, prečítaj si Krčméryho. Ak má niekto autonehodu nie je čas robiť mu kompletný test ktorý trvá 5 hodín ak mu ide o život. Spravia aspoň rýchlocesty s vedomim 10% rizika že nebude správny.
Ľudia namiesto v karanténe budú behať na testy.
V Jasnej, v Rakúsku, v Taliansku... Elita národa sa vydarila počas pandemie
Čo sa vyrieši tým že sa bude testovať viac? Pelle má pravdu v Tom že každý sa musí správať tak akoby nakazený bol a zároveň tak akoby boli nakazení všetci okolo neho. A testy treba nechať pre tých u koho bude dôležité pred hospitalizáciou v nemocnici zistiť na akú chorobu ho liečiť a na aké oddelenie ho umiestniť aby nenakazili pacientov s inými chorobami a lekárov. Načo je dobré "preventívne" testovať predavačku ktorá sa môže nakaziť aj 10 x denne ak si nedá pozor alebo niekoho kto má len soplik a už sa dožaduje hospitalizácie na ARO resp. OAIM. COVID nezabija ľudí ani za deň ani za dva a kto nemá závažný stav má sedieť sám doma v izbe a nie otravovať lekárov s testovaním.
Kolky z nich sa minulý a tento týždeň vrátili z lyžovačky v Taliansku a Rakúsku ?
Zatrpknuty Trencan, ďalší z tých ktorí veria že play-off by dopadlo naopak ako základná časť. Len sa nevedia dohodnúť či by titul získal Slovan, Košice alebo Trenčín.
Pusti si speedtest a uvidíš. Ja mám rýchlosť internetu k providerovi dostatočnú a tiež to večer seká.
Odporúčame